• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Sedmodnevni ski pass - veoma povoljno

Started by milicristic, 16 January, 2010, 20:11:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

milicristic

Prodajem sedmodnevni ski pass (moze se koristiti u bilo koji termin u sezoni) veoma povoljno!
Javite se na 065/482-625.

Big_DANE

Kako to bilo koji termin!? Jel moze to!? Ja znam da je bilo datum napisan...!?  ideea:(

DarkoN

jedina mogucnost je da je uzeo 10 dana u sezoni pa tri skijao i nece vise. samo mi nije jasno koliko je to vrlo povoljno. obicno se napise cijena.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Mozes da kupis ski pass za 10 dana kad god u sezoni da iskoristis??!?!??

DarkoN

da imas u cjenovniku
10 dana u sezoni     310      222
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 17 January, 2010, 00:07:51
da imas u cjenovniku
10 dana u sezoni     310      222
da da da...  ???

milicristic

Postovani,

Da ne bi bilo zabune pojasnicu o cemu se radi. U pitanju je sedmodnevni ski pass (vaucer dobijen u nagradnoj igri)  koji moze da se koristiti u toku zimske sezone 2009/2010 u bilo kom terminu na OC Jahorina, ali vezano 7 dana. S obzirom da ne planiram da ga koristim, a ne zelim da propadne , isti nudim 40% jeftinije u odnosu na njegovu cijenu.Ko bude zainteresovan vaucer moze preuzeti u Sarajevu ili Istocnom Sarajevu (na Jahorini ce predati ovaj vaucer i preuzeti ski pass na svoje ime). Svi koji su zainteresovani mogu se javiti na +387 (0) 65 482 625. Ovaj oglas ce biti zakljucen po preuzimanju vaucera.Hvala!