• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jeftino prodajem OC

Started by brera, 17 January, 2010, 12:26:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


DarkoN

mislim da cemo morati skupiti nesto love da damo uz njih inace ih niko nece uzeti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


skiDeki

Ja dajem 100 eur samo da se ciste.

Za VIP-a dajem 1000, ako mu treba za kampanju da se kandiduje za direktora OC!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 13:37:40
Ja dajem 100 eur samo da se ciste.

Za VIP-a dajem 1000, ako mu treba za kampanju da se kandiduje za direktora OC!!!
i od mene isto. vip za direktora oc.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 13:37:40
Ja dajem 100 eur samo da se ciste.

Za VIP-a dajem 1000, ako mu treba za kampanju da se kandiduje za direktora OC!!!
POTPISUJEMO!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

01xxx01

e sad su aktuelne te raznorazne humanitarne akcije - spasimo ovog, spasimo onog - napravimo jednu koja ce se zvati "Spasimo Jahorinu i otklonimo joj maligno prisustvo"
devil:(

mislim da bi bilo dosta donacija!

Big_DANE

Quote from: 01xxx01 on 17 January, 2010, 17:11:07
e sad su aktuelne te raznorazne humanitarne akcije - spasimo ovog, spasimo onog - napravimo jednu koja ce se zvati "Spasimo Jahorinu i otklonimo joj maligno prisustvo"
devil:(
mislim da bi bilo dosta donacija!

Joj 01xxx01 ...to kad se jednom nakaci tesko ga je otkacit!!!  3:( 3:(

skiDeki

Ovo je zlocudni tumor, taj se ne skida dok te ne ubije >:( >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

NADA POSLEDNJA UMIRE,U BORBU KRENIMO SVI

DarkoN

moramo smisliti neki nacin reklame nece li se neko zeznuti da ih uzme. saljite prijedloge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

I ja takodje prodajem nesto pa evo oglas koga zanima
Prodajem kucu na klizistu, nije puno presla skroz povoljno javite se na e-mail  kuca-gori@hotmail.com :p haha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

leDjo_No1

Quote from: harison on 17 January, 2010, 21:19:21
I ja takodje prodajem nesto pa evo oglas koga zanima
Prodajem kucu na klizistu, nije puno presla skroz povoljno javite se na e-mail  kuca-gori@hotmail.com :p haha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: harison on 17 January, 2010, 21:19:21
I ja takodje prodajem nesto pa evo oglas koga zanima
Prodajem kucu na klizistu, nije puno presla skroz povoljno javite se na e-mail  kuca-gori@hotmail.com :p haha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


Kupujem kucu na klizistu. Dobar je koncept, juce sam svoju tako prodao.

Sifra: Komsija nizbrdo.

:P

DarkoN

pa zar je moguce da ih niko nece cak i ako platimo da ih odvedu?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...