Pozdrav Gost

Jeftino prodajem OC

• 28 Odgovora
  • 9009 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Big_DANE

• 3969
  • juSt sNowBoarDinG!
Odg: Jeftino prodajem OC
« Odgovori #15 u: 19 Siječanj, 2010, 11:21:51 »
pa zar je moguce da ih niko nece cak i ako platimo da ih odvedu?
Izgleda da neceeeeeeeee ....hahahahaa

*

DarkoN

• 6031
« Odgovori #16 u: 19 Siječanj, 2010, 11:28:36 »
evo dajemo i 5 ovakvih treba kao sto je ova iz danetovog potpisa(samo cemo mi prvo da ih isprobamo,zbog garancije),hoce li iko?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

*

brera

• 7187
« Odgovori #17 u: 19 Siječanj, 2010, 14:35:07 »
evo dajemo i 5 ovakvih treba kao sto je ova iz danetovog potpisa(samo cemo mi prvo da ih isprobamo,zbog garancije),hoce li iko?
Opet bi nam oni ostali, bili bi samo bez ovih 5 Danetovih. (:smijeh:

*

HeAd

• 4329
« Odgovori #18 u: 19 Siječanj, 2010, 15:42:29 »
da nije neko napravio grupu na facebooku    (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad žirafa neće biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

*

Big_DANE

• 3969
  • juSt sNowBoarDinG!
« Odgovori #19 u: 19 Siječanj, 2010, 15:47:09 »
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

*

DarkoN

• 6031
« Odgovori #20 u: 19 Siječanj, 2010, 15:49:40 »
Opet bi nam oni ostali, bili bi samo bez ovih 5 Danetovih. (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

*

brera

• 7187
« Odgovori #21 u: 22 Siječanj, 2010, 13:50:08 »
Ovo ne možeš, da vjeruješ. Tako povoljno jih nudimo, a niko jih neče. ideea:( ideea:(

*

DarkoN

• 6031
« Odgovori #22 u: 27 Siječanj, 2010, 22:46:28 »
pa ovo je stvarno nevjerovatno, ovo ce se za koju godinu izucavati na ekonomskom fakultetu na predmetu marketing, kada je los proizvod ne pomaze nista.

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #23 u: 27 Siječanj, 2010, 23:08:56 »
pa ovo je stvarno nevjerovatno, ovo ce se za koju godinu izucavati na ekonomskom fakultetu na predmetu marketing, kada je los proizvod ne pomaze nista.
(:smijeh (:smijeh (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

*

DarkoN

• 6031
« Odgovori #24 u: 13 Rujan, 2010, 21:55:59 »
moramo opet aktuelizovati ovaj oglas i krenuti malo vise da reklamiramo prodaju nece li se neko zeznuti pa da ih uzme.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #25 u: 18 Rujan, 2010, 07:18:40 »
moramo opet aktuelizovati ovaj oglas i krenuti malo vise da reklamiramo prodaju nece li se neko zeznuti pa da ih uzme.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Dva dana kasnije poceli kopati ideea:( ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

*

loop

• 1042
« Odgovori #26 u: 18 Rujan, 2010, 09:53:07 »
baš gledam zimski katalog Kompasa ZG na poslu. Dođem do dijela Jahorina, a ono slike iz biće '85 god. onda kao slika novog lifta, al zapravo izlazna stanica iz Kitzbuhela, skijaška karta pretpostavljam od olimpijade, ma užas...
 Svaka čast gospodi iz OC-a na novinama al brate marketing danas prodaje skijanje, pola hrvatskih skijaša nezna da Jahorina ima nove žičare, a kamoli da se radi na sistemu zasnježivanja. Zar je teško platit fotografa da prošeta po brdu, pusti miljoni a ni poštena web stranica, jel postoji služba marketinga uopće? moraju shvatit da se ne može živjeti na staroj slavi, danas su hrvatima puno bliža alpska skijališta, uglavnom zbog prometne infrastrukture, a hrvatska je veliko skijaško tržište postala (cca. 300 000 skijaša), sigurno da i jahorina može ubrat dio tog kolača, splićanima je Maribor postao vikend skijalište ?!?!?!?!??!?!  3:(
 Da naglasim da sam poslao prije mjesec dana i mail da mi napišu par riječi da stavimo u naš ski katalog, al čorak, odgovora nigdje. Pišem malo oštro al sve u dobroj namjeri... eto
allways stand sideways!

*

DarkoN

• 6031
« Odgovori #27 u: 18 Rujan, 2010, 10:54:07 »
loopjunkie sve si u potpunosti upravu, ne moraju oni da plate fotografa, dovoljno je da dodju na ovaj forum i proberu par slika posto ih ima fantasticnih. oni ne rade nista na popularizaciji skijanja na lokalnom nivou a kamoli sire. velika je sramota da 70-80% djece rodjene izmedju olimpijskih planina ne skijaja. oni su ti koji moraju da povedu racuna o tome, jer njihova buducnost dijelom zavisi od toga.

*

BOJAN-BG

• 4240
« Odgovori #28 u: 18 Rujan, 2010, 14:20:04 »
ma boli njih uvo u kompletu za sve