• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jeftino prodajem OC

Started by brera, 17 January, 2010, 12:26:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: darkon on 19 January, 2010, 10:00:54
pa zar je moguce da ih niko nece cak i ako platimo da ih odvedu?
Izgleda da neceeeeeeeee ....hahahahaa

DarkoN

evo dajemo i 5 ovakvih treba kao sto je ova iz danetovog potpisa(samo cemo mi prvo da ih isprobamo,zbog garancije),hoce li iko?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: darkon on 19 January, 2010, 11:28:36
evo dajemo i 5 ovakvih treba kao sto je ova iz danetovog potpisa(samo cemo mi prvo da ih isprobamo,zbog garancije),hoce li iko?
Opet bi nam oni ostali, bili bi samo bez ovih 5 Danetovih. (:smijeh:

HeAd

da nije neko napravio grupu na facebooku    (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE


DarkoN

Quote from: brera on 19 January, 2010, 14:35:07
Quote from: darkon on 19 January, 2010, 11:28:36
evo dajemo i 5 ovakvih treba kao sto je ova iz danetovog potpisa(samo cemo mi prvo da ih isprobamo,zbog garancije),hoce li iko?
Opet bi nam oni ostali, bili bi samo bez ovih 5 Danetovih. (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: HeAd on 19 January, 2010, 15:42:29
da nije neko napravio grupu na facebooku    (:smijeh:
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

pa ovo je stvarno nevjerovatno, ovo ce se za koju godinu izucavati na ekonomskom fakultetu na predmetu marketing, kada je los proizvod ne pomaze nista.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: DarkoN on 27 January, 2010, 22:46:28
pa ovo je stvarno nevjerovatno, ovo ce se za koju godinu izucavati na ekonomskom fakultetu na predmetu marketing, kada je los proizvod ne pomaze nista.
(:smijeh (:smijeh (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

moramo opet aktuelizovati ovaj oglas i krenuti malo vise da reklamiramo prodaju nece li se neko zeznuti pa da ih uzme.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: DarkoN on 13 September, 2010, 21:55:59
moramo opet aktuelizovati ovaj oglas i krenuti malo vise da reklamiramo prodaju nece li se neko zeznuti pa da ih uzme.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Dva dana kasnije poceli kopati ideea:( ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

loop

allways stand sideways!

DarkoN

loopjunkie sve si u potpunosti upravu, ne moraju oni da plate fotografa, dovoljno je da dodju na ovaj forum i proberu par slika posto ih ima fantasticnih. oni ne rade nista na popularizaciji skijanja na lokalnom nivou a kamoli sire. velika je sramota da 70-80% djece rodjene izmedju olimpijskih planina ne skijaja. oni su ti koji moraju da povedu racuna o tome, jer njihova buducnost dijelom zavisi od toga.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ma boli njih uvo u kompletu za sve