• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Apartman Dado

Started by cibro, 16 August, 2006, 13:56:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cibro

Hallo
bio sam na jahorini 2004 na 2005 bozic i novu godinu Odusevljen sa jahorinom i vasim radom sto se tice rezervacije  online sve je funktioniralo onako kako se ocekivalo ,moram naznaciti da sam veliki kriticar?!!!.Sto se tice jahorine sve je naj naj ugodjaj ljubaznost i gostoprimljivost domacina Nacionalno (sam Hrvatske Nacinalnosti) sve sto se moze pozeljeti,provod Nove Godine u Hotelu SUPER,nisam skijas pa nemogu to da komentira ali sam ljubitelj snijega i prirode i zato i dolazim da se opustim od svakodnenog stresa.APARTMAN DADO?.Dobili smo taj apartman.bili smo dva bracna para na prvi pogled sve ok.Domacin i osoblje ljubazni i sve ok.ali apartman nije odgovarao nasem ocekivanju.Opisno je aparman dvije dvokrevetne sobe dnevni boravak kupaona kuchinja.Dobili smo dnevni boravak sa dvije minijaturne prostorije sa po mozda 3 kvadrata i po dva kreveta na sprat gdje moji prijatelji nisu mogli da stanu( Malo Puniji)i da se ponu na gornji krevet,moja supruga isto nije mogla spavat u toj sobi (Platz Strah) pa smo svi morali spavat na Koznom Trsjedu koji smo sa mukom Razvukli,Kupazilo bez zavjese,poslije jednog tuschiranja pliva sve za drugo tusiranje potrebno ciscenje,Grijanje koje je radilo na prekide Uzas i hladno.Komfor nije za prporucit mada su to sitnice koje se mogu uklonit i gostima napravit potpun Ugodjaj il bar naznacit dvije sobe sa duplim kvetima na sprat pa kome odgovara BITTE.Dolazi ponovo za novu Godinu na Jahorinu ali sigurno u Hotel ili opet u dado ali ne utaj Apartman,domcini su ok,moze se sve dogovorit da nema nesporazuma.Poruka Domacinu Preduzmi nesto na moju kritiku inace ovakvih vise kritika nije dobro za biznis znam sta to znaci isam sam ugostitelj.puno pozdrava do sledeceg zimovanja.Komplinet CAFEU Pegy i uslugi,takav pristup znaci Turizam prve Klase.

vip-jahorina

Kao prvo hvala na javljanju. sto ce tice nase organizacije drago nam je da se mnostvo gostiju javlja ili putem ovog foruma ili e-mailom te nas hvale.
Sto se tice kritike za smjestaj u apartmanu dado, mi smo vec prenijeli prije nase savjete i vlasnik je prilicno detaljno renovirao (preko ljeta) taj apartman, tako da ne bi trebealo biti vise takvih problema. stvari sa stepenicama su u vecini vikendica takve - ipak su to planiske kucice ili vikendice, te su veoma strog krova, ali to im daje draz, i zato jesu tako popularne.

mi se na planini trudimo da pruzimo gostima potpuno "domacinsku" i prije svega ugodnu i sigurnu atmosferu, tako da nam ovakve kritike dobro dodju....
  :D