• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

APRES SKI na Jahorinski nacin - JANJE, RAKIJA i DRUZENJE

Started by vip-jahorina, 20 January, 2010, 22:54:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Najpopularniji ski forum prostora bivse nam drzave u saradnji sa VIP Jahorinom 29.1. ispred vikendice M&M u idilicnom okruzenju... okrecemo zajedno sa nasim priajteljima i filijalom u Kragujevcu, te sa mnogobrojnim forumasima i prijateljima Jahorine JANJCE, JANJCE, JANJCE !!!

Lokacija: plato ispred vikendice M&M
Vrijeme: od 14.00 h polakice idu pripreme, a odmah poslije skijanja (kao APRES SKI samo na Jahorinski nacin  ludzatobom:(( ) ocekujemo druzneje i dobru zezanciju naravno sto vise vas.
KO: svi mi !!!!

Potrebno je smao otprilike da nam se najavite: ovdje putem PP, maila ili kako god, samo da znamo koliko ce vas otprilike biti. 2 Janjeta su sigurna. Nas kolega Marko iz Kragujevca i mi odavdje iz VIPA sa Jahorine castimno sa janjeta. Ako se najavi vise ljudi, skontacemo jos!!
Pice smo djelom obeszbjedili. Ne bi bilo lose da tu tamo neko ponese koje pivo, naravno najtrazenije su domace RAKIJE svih vrsta.

CILJ: iskljucivo dobro druzenje i nezaboravni momenti, i puno dobre volje. I naravno da nam postane tradicionalno druzenje. JAHORINSKI FORUMASI & APRES SKI na JAHORINSKI

Osim toga: cijelo vrijeme uzivo na Jahorinskom Radiu, sa slikama u forumu i naravno sa youtube filmovima, sve direktno iz naseg studija na Jahorini !!!

BOJAN-BG

to vipe moramo krenuti u organizaciju javio si nam na vreme

vip-jahorina



01xxx01

a ja u Bugarskoj, uaaaaaaaaaaaaaaaaa
  (lift)

pa uslikajte se da vidimo mi ostali sta smo propustili!!!

vip-jahorina

@ 01xxx01
steta, ali ne brini ali hare ce biti taj dan zaduzen za izvjestaje uzivo i naravno puno slika, za forum, galeriju slika, a i koji film cemo (mozda) napraviti ...

imamo otprilike 35-40 najavljenih osoba. mislim da ce biti strasno ...

Big_DANE


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: darkon on 21 January, 2010, 11:56:59
Quote from: Dane_BravO on 21 January, 2010, 11:53:21
Quote from: vip-jahorina on 21 January, 2010, 11:49:03
@ 01xxx01
steta, ali ne brini ali hare ce biti taj dan zaduzen za izvjestaje uzivo i naravno puno slika, za forum, galeriju slika, a i koji film cemo (mozda) napraviti ...imamo otprilike 35-40 najavljenih osoba. mislim da ce biti strasno ...

Straaaaaaaaaa¹no ili straSNO!? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
zavisi ko u kakvom drustvu dodje. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
PA VALJDA CEMO SE SVI DRUZITI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Sinoc me nije bilo na forumu, vi ispisete 20 stranica na forumu, jos organizujete skup forumasa i jaganjce. Sve pohvale :bravo::( :bravo::(
Nisam gore u tom terminu, ali gledacu da dodjem svakako.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

NI MENE NEMA JEDAN DAN,KAD ONO SVEGA ODE,ETO I NAS NA FE©TU,JA STI®EM ONDA.........  PI©I 2 KOMADA.......... :bravo::(

01xxx01

Quote from: lola on 21 January, 2010, 14:54:33
NI MENE NEMA JEDAN DAN,KAD ONO SVEGA ODE,ETO I NAS NA FE©TU,JA STI®EM ONDA.........  PI©I 2 KOMADA.......... :bravo::(

Lola - bas sam htjela reci da ce ovo da se pretvori u MUSKU ZURKU, ali eto tebe da im smanjis prosjek testosterona! dobro je!  hug:(

a by the way, ljudi - na ovom forumu bas zestoka muska vecina, jel' da? patrijarhat!

Quote from: vip-jahorina on 21 January, 2010, 11:49:03
@ 01xxx01
steta, ali ne brini ali hare ce biti taj dan zaduzen za izvjestaje uzivo i naravno puno slika, za forum, galeriju slika, a i koji film cemo (mozda) napraviti ...

VIPE, najbolje da prebacite jedan webcam ispred M&M, he he he!  devil:( zezam se, bacicu pogled, samo ako se ne polomim ili izgubim u snijegu!
police:(


lola

Quote from: 01xxx01 on 21 January, 2010, 15:18:21
Quote from: lola on 21 January, 2010, 14:54:33
NI MENE NEMA JEDAN DAN,KAD ONO SVEGA ODE,ETO I NAS NA FE©TU,JA STI®EM ONDA.........  PI©I 2 KOMADA.......... :bravo::(

Lola - bas sam htjela reci da ce ovo da se pretvori u MUSKU ZURKU, ali eto tebe da im smanjis prosjek testosterona! dobro je!  hug:(

a by the way, ljudi - na ovom forumu bas zestoka muska vecina, jel' da? patrijarhat!

Quote from: vip-jahorina on 21 January, 2010, 11:49:03
@ 01xxx01
steta, ali ne brini ali hare ce biti taj dan zaduzen za izvjestaje uzivo i naravno puno slika, za forum, galeriju slika, a i koji film cemo (mozda) napraviti ...

VIPE, najbolje da prebacite jedan webcam ispred M&M, he he he!  devil:( zezam se, bacicu pogled, samo ako se ne polomim ili izgubim u snijegu!
police:(



IMA© PRAVO SLABIJI SMO,AL NEMA VEZE,BOLJE SE ÈUJEMO....MORAMO DIGNITI PROSJEK!!!!!!!A ODE TESTOSTERONA NA BACANJE... (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: lola on 21 January, 2010, 15:26:45

IMA© PRAVO SLABIJI SMO,AL NEMA VEZE,BOLJE SE ÈUJEMO....MORAMO DIGNITI PROSJEK!!!!!!!A ODE TESTOSTERONA NA BACANJE... (:smijeh: (:smijeh:
Quote

:X

harison

Quote from: skiDeki on 21 January, 2010, 13:13:01
Sinoc me nije bilo na forumu, vi ispisete 20 stranica na forumu, jos organizujete skup forumasa i jaganjce. Sve pohvale :bravo::( :bravo::(
Nisam gore u tom terminu, ali gledacu da dodjem svakako.

ja dolazim samo ako je Deki gore....bez njega nema sanse  ><