• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bircuz Darkon sa dozvolom

Started by skiDeki, 19 February, 2010, 20:59:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

opaaaaaaaaaaaaaaaaaa ljudi sretan sam toliko da mogu sad exirat 1l alpskog mleka 0,5%, a vi evo posluzite se


ovo ne smijem zaboravit Slovenski Absinthe supreme ""Absinthe Supreme is produced in the shadow of the Slovene Alps""" 60% alcohol

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vjerovatno ima gliste pa ak se malo vise pomjeri zaboli ga  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: sinoc je bio neki tulum pa ima pazara dosta nece on to do sutra izbrojati  police:(

lola

brera prijatelju èestitke na zaslu¾enom odlièju s pet zvjezdica............ :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

cestitam brera! ja cu da popijem jedno pivce za zivce prijeko mi je potrebno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

brera cestitam dobrodosao u vip-raju imamo jos jednog clana ziveli

DarkoN

evo i ja sam svratio malo da vidim sta se desava. ja cu jedno pivo da popijem a ako neko hoce nak mi se pridruzi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

prilikom nabavke robe gazda kafane zavrsio u tvorza  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: molimo sve cijenjene goste da predju u lolinu vinariju http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=916.0
  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Svaka cast brera, a ko nebi pozelio ovakvog TASTA  :-* ...  :bravo::( :bravo::( :bravo::(   ZIVJELI!!!! i naravno da se druzimo jos puno, puno godina pa gdje god bili

Idemo u drugu kafanu u ovoj nam je vec ponestalo onog najvaznije tj . pica (mlijeka)  (:smijeh: (:smijeh:

]http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=916.0