• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

APRES SKI na Jahorinski nacin - JANJE, RAKIJA i DRUZENJE

Started by vip-jahorina, 20 January, 2010, 22:54:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


BOJAN-BG


Big_DANE

AJDE LJUDI DA NAZDRAVIMO ZA SVE ONE KOJI SU TAMO, ZA ONE KOJI CE BITI TAMO I ZA ONE KOJI NECE BITI!!!!  :'( :'( :'(

MarijaBB

Zivio dane. BArem neku sliku da okacite kad dodjete sebi. A jest mi krivooooooooooooo.

zburkos

Udruzenje mladih menadzera Kragujevac i VIP Jahorina Vas pozuvaju posle skijanja da dodjete da se druzimo i zezamo. Jagnjag se polako okrecu, samo fali domace :-)

Big_DANE

DAJTEEEEE NEKE SLIKEEEEEEEEEEEEEEEEE NEKI VIDEO KAKO SE PECE PIJE ITD...I SLIKE SA SKIJANJA... :'( :'( :'( :'( :'(

MarijaBB


Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 17:42:18
Danas slik........... mala sansa.

Evo COS rece da ce sutra pustiti i sestosede!!! Tamo mu rekla gorska sluzba!!!!!  3:( 3:( 3:( :'( :'( :'( 3:( 3:(

MarijaBB


DarkoN

dok vip ili hare ne potvrde ja nevjerujem u to, ali ako me sutra ne bude na netu onda cete 1000% znati da je istina.  devil:( devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 17:55:14
Ostala sam zabezeknuta...........
STA JA DA KAZEM!!! IMAO SAM PREVOZ I SVE STO MOGU DA POZLIM A TO JE DRUSTVO I LEPO VREME ....A JA JEDNOSTAVNO NISAM MOGAO..JEBEMTI FAKULTET ZAPALI CU GA!!!!!

DarkoN

i ja cu dane da zapalim office i onda idemo zajedno u tvorza. valjda ce nam vip, hare i deki donositi rakije a marija kiflice. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 17:58:32
i ja cu dane da zapalim office i onda idemo zajedno u tvorza. valjda ce nam vip, hare i deki donositi rakije a marija kiflice. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01


mijat

Quote from: Dane_BravO on 29 January, 2010, 17:57:09
Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 17:55:14
Ostala sam zabezeknuta...........
STA JA DA KAZEM!!! IMAO SAM PREVOZ I SVE STO MOGU DA POZLIM A TO JE DRUSTVO I LEPO VREME ....A JA JEDNOSTAVNO NISAM MOGAO..JEBEMTI FAKULTET ZAPALI CU GA!!!!!

dane, zapamti dve stvari:

- uèenje je majka nauke
- nauka nije zec

jedno sa drugim ne ide!