• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lola

ljudi pozdrav s jahorine,napokon ja tu,divota,pada snijeg,staze ok,u¾ivancija...hare i vipa nigdje na vidiku,javite se di da vas naðemmmmmmm!!!!!!!

DarkoN

Quote from: lola on 28 January, 2010, 15:33:57
ljudi pozdrav s jahorine,napokon ja tu,divota,pada snijeg,staze ok,u¾ivancija...hare i vipa nigdje na vidiku,javite se di da vas naðemmmmmmm!!!!!!!
drago mi je da si gore i da uzvas, hareta i vipa sigurno mozes naci oko 16 h u royalu jer tada sa skijanja odu na jednu rakiju. ali za svaki slucaj sacekaj da se jave.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

joj kakva pica ima u Kolima, kod BL...........Ajd zdravo.
Pizza sef te baca u trans. Covjek radi samo petkom i subotom. Krusna pec. Pola Banjaluke ide gore. A to seoska kafana bila.

DarkoN

imam u planu na proljece da dodjem u bl, koliko je to daleko od grada? kad je tako fino hvalis moram je probati.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Eto, cim darkon, vip, deki,mijat i ja skontamo dozvoli za pizzeriju na jahorini, otvaramo sa 2 krusne peci i gratis jedna mjera mijatove rakije ODLICNA....ovo ce bit bolje od MCdonalds-a hehe clanovi foruma sa vaucerom iaju pospusta kao i na sve samo nek se jave  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

LOLA ja sam ti sutra ajmo reci cio dan na Poljicama...otici cu na Ogorjelicu uslikat par slikica i opet nazad da me bolje upratis

lola

hare valjda æu te naæi i ja san sutra tamo i iman ski sate,u rozo sivom odijelu,,,pa ako se uspijemo naæi... (:smijeh:

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

VIP KOMUNALNO d.o.o
Komunalci "Komunalnog preduzeca":
Nema niko samo HARISON  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Evo pripremamo se za dernek...svi ste pozvani dernek pocnje oko 16:00 - 17:00.......zavrsava se kad sve popijemo i pojedemo nema kuci sve dok se zadnja kap ne pusti niz grlo  ideea:(

Kakva god da je, ona glavu cuva...

DarkoN

opet ja sam u kafani, ma briga me,  tu je moj vijerni drugar
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

 Korisnika online       25 gostiju, 22 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
marina2, Dane_BravO, dr-gonzo, pinkpanter, bataneo, 01xxx01, stefi_89, dzoni ski, snowboard, nizure, HeAd, Stevicaaa, crni, ko, adwarf, mama, ika87, vigor, ski-mike, ski_ns, Bracanin, zzdado

VIDITE KO JE NA FORUMU!  hug:( hug:(  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

ZIVELI!!!!


DarkoN

jbte od kako je nestalo kajsijevace nece niko da dodje u kafanu. hare i vipe palite veselu masinu propade nam sezona  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

sezona je propala pa propala jedino sto jos kafana malo radi

DarkoN

skroz slabo. morate se malo uozbiljiti inace ide katanac. nego mogli bi mi popiti po jednu?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...