• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

da ti smijes njih pogledati moj Dane nije to bilo ko, to je ipak neko koga ni OC ne smije zaustaviti, ima svega sad na Jahorini to se treba rjesiti sto prije ne treba se zapustiti....Dane se SVERCUJE na liftu hahaha

Big_DANE

Quote from: harison on 24 January, 2010, 20:40:43
da ti smijes njih pogledati moj Dane nije to bilo ko, to je ipak neko koga ni OC ne smije zaustaviti, ima svega sad na Jahorini to se treba rjesiti sto prije ne treba se zapustiti....Dane se SVERCUJE na liftu hahaha

Eto ziv bio pa vidio!!! Bole me ona stvar ko je na sankama! Ako je zabranjeno nema tog ko ce da me smara po stazi...pogotovo sto smo svi ljuti zbog fakn sestosjeda..ima da ga okacim o vrh neke jele!!! :P

neca

bilo je super danas na skijanju ,ogorjelica super pogotovo 1,na poljicama malo leda ,guzva je bila al ne sad nesto strsno standardno cekalo se 5 min u prosjeku ,evo par slicica

otrov

znaci i sa novim snijegom kriticno na prelomnicama, jos guzva ... znaci 9. je bilo spustis se i opet na korpu iste sekunde :) tako da nismo puno psovali po sestosjedima, ali kritikovao sam uvijek .. sve iz dobre namjere .. nego za ove sto su gore toplo preporucujem piceriju ETNO u satoru i zelim vam ugodan let po kriticnoj jahorini :)
share it with friend or two

neca

Quote from: neca on 24 January, 2010, 20:50:43
bilo je super danas na skijanju ,ogorjelica super pogotovo 1,na poljicama malo leda ,guzva je bila al ne sad nesto strsno standardno cekalo se 5 min u prosjeku ,evo par slicica
ne mogu da okacim slike nesto koci obajvi poruku al bez slikica

Momir


otrov

bice da je ovo sasa

a bice da je ovo zasto preporucujem etno :)
share it with friend or two

Momir

Quote from: davor77 on 24 January, 2010, 21:21:16
bice da je ovo sasa

a bice da je ovo zasto preporucujem etno :)
Nije to Sasa,ja radim isto na poljicama al na tanjiraci, a Sasa je na Ogorjelici..

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Momir


HeAd

znaci wolf je preuzeo jahorinu?
znam da je bio sektor
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat


vip-jahorina



zum

je*o i CIJU i KGB sta mi ovdje saznamo  8)