Pozdrav Gost

Optimalna količina rakije za "poneti"

• 28 Odgovora
  • 13014 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

mijat

• 6567
Optimalna količina rakije za "poneti"
« u: 24 Siječanj, 2010, 19:31:06 »
vratih se noćaš sa jahe, srećan što sam upoznao mnogo dobrih ljudi i pun utisaka ali sa istim problemom kao i prošle godine! naziv teme koju otvaram sve govori pa me interesuju vaša iskustva dragi forumaši.

koliko rakije poneti za 7 dana skijanja!!??

*

Big_DANE

• 3969
  • juSt sNowBoarDinG!
Odg: Optimalna količina rakije za "poneti"
« Odgovori #1 u: 24 Siječanj, 2010, 19:41:52 »
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahaahahhah...kakav kralj!!!!  PA MIJATE MISLIM..JEL SAMO ZA TEBE ....ZA DRUSTVO!!!
VALJDA ZNAS KOLIKO KO PIJE!!!!
NPR JA BI PONEO ...hmmm....7-10L rakije ako nas ide 4!!!!   devil:( devil:( devil:(  Za mene bi bilo dosta jedno 3L za sedam dana!!!
Moj jedan drugar je nosio tj. njih 6 jedno 15-at LITARA SAMO V VOTKE!!! A BILO JE I RAKIJE ITD...  ludzatobom:((  devil:( devil:( devil:(

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #2 u: 24 Siječanj, 2010, 19:53:02 »
Koja tema (:smijeh: (:smijeh: Ja izguram sa dve litre bez problema! Pije se dosta piva i vina ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

*

Big_DANE

• 3969
  • juSt sNowBoarDinG!
« Odgovori #3 u: 24 Siječanj, 2010, 19:57:42 »
Koja tema (:smijeh: (:smijeh: Ja izguram sa dve litre bez problema! Pije se dosta piva i vina ludzatobom:((

Uuuuuu...da da .. ja vise volim da cevcim KUVANO VINOOOOOOOOO!!! mljac mljac!!! Mogli bi da kuvmao vino u petak Deki!?!?

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #4 u: 24 Siječanj, 2010, 20:15:33 »
Moze taman pored jaganjaca (:smijeh:

*

Big_DANE

• 3969
  • juSt sNowBoarDinG!
« Odgovori #5 u: 24 Siječanj, 2010, 20:20:11 »
Moze taman pored jaganjaca (:smijeh:
A JOOOJ!!!! JOS SAMO DA NAM VIP SKONTA NEKI KOTLIC IL NEKU SERPETINU!!!! A JOJ!!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

*

harison

« Odgovori #6 u: 24 Siječanj, 2010, 20:52:29 »
Ma da ste vi probali Mijatovu visnju poslije toga nebiste ni pomirisali ni vino,ni  pivo ....svaka cast Mijate pravi si domacin, rakija za 10 ....cestitam na otvorenoj stampariji knjiga hahahahahahahah

(C) AGESHI moj dragi mijate AGESHI   (C)

*

mijat

• 6567
« Odgovori #7 u: 27 Siječanj, 2011, 17:46:59 »
pošto se deki pakuje  ;D ;D ;D interesuje me "optimum" za poneti za ova tri dana?!

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #8 u: 27 Siječanj, 2011, 18:03:28 »
Nosim 3 litre+ploska+ pola litre hug:(

« Odgovori #9 u: 22 Veljača, 2011, 12:47:53 »
 ;D optimalno je pola litre dnevno po osobi ( tu sam uracunao da zene/cure piju malo manje od muskih  :bravo::( )

*

mijat

• 6567
« Odgovori #10 u: 22 Veljača, 2011, 13:31:26 »
dobro što si me podsetio na ovu temu  ;), računica koju si izveo je za normalne ljude  austin:( moli boga da se ne sretneš sa vipom i haretom  (:smijeh: karburator im je dvogrli veber

ja nosim balon od 5 litara i nadam se da će da bude dosta + ono što popijemo u kafani. ako i ove godine ne bude dosta za sledeću povećavam količinu  (:smijeh:

*

brera

• 7126
« Odgovori #11 u: 22 Veljača, 2011, 13:56:38 »
 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Kod preračunavanja optimalne količine treba bacit oko i na temu, ko kad dolazi na JA i ko je u tvojoj smjeni. Tako da Mijate, prijatelju, pošto na žalost nisam u tvom terminu možda i bude dosta. Ako bi ja bio, količina 5l sigurno nebi bila dosta. (:smijeh: (:smijeh: Uživajte. :bravo::(

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #12 u: 22 Veljača, 2011, 21:48:55 »
E pa misloim da mu nece biti dosta, posto verovatno dolazim i ja (:smijeh: (:smijeh:

Nego brera, probali ti onu sljivu u flasici od fante sto sam ostavio u MiM dole kod slavise??

(jos sam ga zamolio da ti je ujutru posluzi u zaledjenoj casici, ako nije zaboravio)

*

brera

• 7126
« Odgovori #13 u: 23 Veljača, 2011, 14:31:46 »
Deki, tebi moram da iskreno kažem, nedjelja ujutro, dopodne do prve pive, bio je dan poslije, glava, memorija, sastaviti djelove, užas...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Jebi ga, ništa ne radim na pola. (:smijeh: (:smijeh:
Tako da je ujutro nisam pio(nisam bio u stanju, odmah bi bio tilt, a stao sam na skije i još napravio tri, četiri žice (:smijeh: (:smijeh:) popilo se kasnije, prije ručka, još su se dva Mađara nešto bacala na nju, 3:( 3:(
 ono zaleđena čaša...

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #14 u: 23 Veljača, 2011, 15:22:41 »
Znaci Slavisa nije zaboravio, odmah mi se ucinilo da je dobar momak, moram ga pocastiti kad dodjem gore za koji dan!!