• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Optimalna kolièina rakije za "poneti"

Started by mijat, 24 January, 2010, 19:31:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Big_DANE

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahaahahhah...kakav kralj!!!!  PA MIJATE MISLIM..JEL SAMO ZA TEBE ....ZA DRUSTVO!!!
VALJDA ZNAS KOLIKO KO PIJE!!!!
NPR JA BI PONEO ...hmmm....7-10L rakije ako nas ide 4!!!!   devil:( devil:( devil:(  Za mene bi bilo dosta jedno 3L za sedam dana!!!
Moj jedan drugar je nosio tj. njih 6 jedno 15-at LITARA SAMO V VOTKE!!! A BILO JE I RAKIJE ITD...  ludzatobom:((  devil:( devil:( devil:(

skiDeki

Koja tema (:smijeh: (:smijeh: Ja izguram sa dve litre bez problema! Pije se dosta piva i vina ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 24 January, 2010, 19:53:02
Koja tema (:smijeh: (:smijeh: Ja izguram sa dve litre bez problema! Pije se dosta piva i vina ludzatobom:((

Uuuuuu...da da .. ja vise volim da cevcim KUVANO VINOOOOOOOOO!!! mljac mljac!!! Mogli bi da kuvmao vino u petak Deki!?!?

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 24 January, 2010, 20:15:33
Moze taman pored jaganjaca (:smijeh:
A JOOOJ!!!! JOS SAMO DA NAM VIP SKONTA NEKI KOTLIC IL NEKU SERPETINU!!!! A JOJ!!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

harison

Ma da ste vi probali Mijatovu visnju poslije toga nebiste ni pomirisali ni vino,ni  pivo ....svaka cast Mijate pravi si domacin, rakija za 10 ....cestitam na otvorenoj stampariji knjiga hahahahahahahah

(C) AGESHI moj dragi mijate AGESHI   (C)


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

seesay

 ;D optimalno je pola litre dnevno po osobi ( tu sam uracunao da zene/cure piju malo manje od muskih  :bravo::( )


brera


skiDeki

E pa misloim da mu nece biti dosta, posto verovatno dolazim i ja (:smijeh: (:smijeh:

Nego brera, probali ti onu sljivu u flasici od fante sto sam ostavio u MiM dole kod slavise??

(jos sam ga zamolio da ti je ujutru posluzi u zaledjenoj casici, ako nije zaboravio)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

Znaci Slavisa nije zaboravio, odmah mi se ucinilo da je dobar momak, moram ga pocastiti kad dodjem gore za koji dan!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...