• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

ZOI mladih 2015

Started by loop, 25 January, 2010, 01:08:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

loop

allways stand sideways!

vip-jahorina


vip-jahorina

ovo sam vec negdje nacuo i naravnó da je dobra ideja, jer je u planu da se SA+iSA kandiduju za ZOI neke 2020/24 godine. To bi bila kao priprema.
Da mozemo, to smo vec dokazali 84, da li imamo ovaj put snage i energiej za takav projekat, videjt cemo

skiDeki

Puno para je potrebno za taj projekat, ali ja bi voleo da opet dobijemo tu cast!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

raca

Jedno su ideje a drugo su mogucnosti. :) VIPe 1984 i 2014, na nasu zalost, buducnost ne znaci napredak. Cak i te prve, par godina prije umalo nisu pripale Koritini, jer se kasnilo sa radovima i izgledalo je da Sarajevo nece uspjeti da ih organizuje. Kortina je vec bila pocela da se priprema, jer su bili ubjedjeni da ce opet dobiti (vanredno) organizaciju ZOI. Tad su dopustili i starnim firmam sponzorstva, Toyoti, i kojekome... Cjela bivsa drzava se bila zalozila da to uspije.

Nista nije ne moguce, samo mi sve zvuci na jos jednu ideju ljudi koji nemaju bas mnogo dodira sa planetom zemljom. Jedino opet neka politicka igra da bude, ali i u tom slucaju bi sve finansirao i organizvao neko sa strane.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.