• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

pitanje za bordere

Started by miledjeko, 26 January, 2010, 08:34:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

miledjeko


harison

imas samo rental, a servir ja mislim ima jedan ne mogu se sjetit gdje se nalazi (nema reklame  :P) ...bolje ti je kupovat bord i vezove u inostranstvu nego kod nas  ideea:( isplatinije je

miledjeko


loop

allways stand sideways!

miledjeko

e?
a znate li ima li koji rental da renta boardove sa flow vezovima?
ako ima, rado bih se dogovorio da mi rentaju samo vez (il sa daskom) da probam flow...
va¾em veæ dvije godine kupiti ili ne a ne bih bez probe..
èuo sam sto za i sto protiv pa je ipak onda najbolje prvo negdje probati prije nefgo istresem bar 100 E za vezove...

COCO


loop

ovisi koji si kupio, mo¾da bi ga trebalo namazat, otiði do nekog servisa oni æe ti reæ.
allways stand sideways!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

napisao je NOV....ne trebas nista samo nastimaj dobro vezove pritegni da ne spada i uzivaj...prvi put ga dobro PRESS-uj...tj. ono vozi na repu i guzvaj ga, savijaj da ti se omeksa ako je neki dobar to ce malo pomoci i onda LETIS braco u nebo...

Ako ne znas daj nekome ko vozi malo bolje bord i nek ti ga par puta izgnjavi  (:smijeh:

skiDeki

Npr daj ga Haretu, on trci sa daskom na nogama, ziva istina, ja video!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 04 February, 2010, 20:30:31
Npr daj ga Haretu, on trci sa daskom na nogama, ziva istina, ja video!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

ja sam skijas pa ne znam nista o bordanju. devil:( devil:( devil:( devil:( devil:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Fa_kE

Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto