• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP APRES Bar

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 29 January, 2010, 00:48:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Posto necemo bit u dobrom stanju sutra, bolje je da otvorimo sad pa zdravo zivio :D  Novo VIP APRES Bar

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

stizu slike za koji dan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE


MarijaBB

Koliko cete kafana otvoriti?

DarkoN

i ja cu da pipijem ovu jednu sto je dane servirao. zivjeli!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Darkon ti neces biti danas na FESTI!!!?!?!?  Ja sam trebao al evo idem da sredjujem neka sranja po faksu!!!
:'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

ZIVELI!!!!!!

DarkoN

ma evo me na j...nom poslu, nadam se da cu uspjeti da zavrsim i da me nece zakaciti da opet ostanem do 8.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

joj dane naspi jos jednu ljutu dok se nisam ubio. gledanje ovih kamera je pravo pacenje a nemogu da skinem oka sa njih. umrijeeeeecuuuuuuu
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 10:57:29
joj dane naspi jos jednu ljutu dok se nisam ubio. gledanje ovih kamera je pravo pacenje a nemogu da skinem oka sa njih. umrijeeeeecuuuuuuu
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Koliko ti imas do gore a koliko ja................

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 12:04:04
Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 10:57:29
joj dane naspi jos jednu ljutu dok se nisam ubio. gledanje ovih kamera je pravo pacenje a nemogu da skinem oka sa njih. umrijeeeeecuuuuuuu
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Koliko ti imas do gore a koliko ja................
trenutno imamo isto, ni ja ni ti nemozemo biti gore. ali zbog toga cu danas da se drzim one "Cemu patnja,cemu bol kad imamo ALKOHOL"
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 12:12:18
Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 12:04:04
Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 10:57:29
joj dane naspi jos jednu ljutu dok se nisam ubio. gledanje ovih kamera je pravo pacenje a nemogu da skinem oka sa njih. umrijeeeeecuuuuuuu
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Koliko ti imas do gore a koliko ja................
trenutno imamo isto, ni ja ni ti nemozemo biti gore. ali zbog toga cu danas da se drzim one "Cemu patnja,cemu bol kad imamo ALKOHOL"

Sipaj onda ljutu da se prekinemo od alkohola. A mozda i ove moje viruse podavim.

DarkoN

evo ide dupla. nemogu da ti opisem kako sam nervozan, jos mi sef jutros navaljao posla, necu prije 8 veceras da izadjem odavde.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 12:26:55
evo ide dupla. nemogu da ti opisem kako sam nervozan, jos mi sef jutros navaljao posla, necu prije 8 veceras da izadjem odavde.

Ko Djokovic, izvadi se na sracku i na povracanje.............

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 12:27:50
Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 12:26:55
evo ide dupla. nemogu da ti opisem kako sam nervozan, jos mi sef jutros navaljao posla, necu prije 8 veceras da izadjem odavde.

Ko Djokovic, izvadi se na sracku i na povracanje.............
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
sad si me bar nasmijala.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 12:29:31
Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 12:27:50
Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 12:26:55
evo ide dupla. nemogu da ti opisem kako sam nervozan, jos mi sef jutros navaljao posla, necu prije 8 veceras da izadjem odavde.

Ko Djokovic, izvadi se na sracku i na povracanje.............
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
sad si me bar nasmijala.

Druze po nevolji, naj bi nama ???, bilo bolje ( al sastavi recenicu), ugasiti komp.