• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP APRES Bar

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 29 January, 2010, 00:48:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
jedva sastavih. a sta ja da radim kada radim na kompu preko interneta citaj je.eni dan. samo da sjednem i da ;((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Imam prijedlog, nek ovi vecer kad udare terevenku, u kameru pozdrave nas dvoje. Neka cijela drzava zna za nas pacenike.

Ja u nedelju svakako to gledam, jer ustajem i gledam S jahorine, s cemerom  ;), i onda idem na vikendicu.

Samu sebe ima da nagrudvam.

DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
nije valjda da nemas kome da prepustis tu cast da te uvalja u snijeg. najbolje je da mi popijemo jos po jednu. zivjela!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Imam ja labradora od 3 mjeseca s kojim ima da se grudvam.

Od muke cu snijega da se najedem.

DarkoN

samo da znas da kada dodjes na jahorinu imaces jedno besplatno grudvanje i zatrpavanje u snijeg od hareta i mene.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 12:45:46
samo da znas da kada dodjes na jahorinu imaces jedno besplatno grudvanje i zatrpavanje u snijeg od hareta i mene.

Drzim vas za rijec  >:D, samo imam i ja lob.
Znam i ja da osinem.

Big_DANE

EVO JEDNA PESMA KOJA JE VRH!!! SVIDEC VAM SE!!! RAKIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
http://www.youtube.com/watch?v=qh_90zZmNcw&feature=related

mijat


DarkoN

jbte oni gore vec uzivaju a ja na poslu  :'( :'( :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

prekovremeno se najbolje plaæa  ;)

DarkoN

Quote from: mijat on 29 January, 2010, 17:03:29
prekovremeno se najbolje plaæa  ;)
kod privatnika pogotovu! ovaj mjesec cu da budem udarnik, tri puta ce me izudarati.
sta bih dao da sam gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


Big_DANE

Quote from: mijat on 29 January, 2010, 17:03:29
prekovremeno se najbolje plaæa  ;)

NEMA TIH PARA KOJE BI ZAMENILE TRENUTNO ZEZANJE SA VIP RAJOM PORED 2 JANJETA I GOMILOM RAKIJE ...A PRE TOGA CEO DAN SKIJANJA!!! UFFFF!!!!  :'(
SAD ME ZVAO SkiDeki i kaze da su od 11h tamo i da su se iskijali bas bas...sad su stigli na '' ROSTILJ'' ...i cugaju!!!! Uffff!!   :'( :'( :'(
TESKO PREZIVLJAVAM STO NISAM OTISAO SA NJIMA NA JAHU OVAJ VIKEND!!!  3:( 3:(

DarkoN

ljudi jutros mi je bilo doslo da dam otkaz, a ni sad se ne osjecam bolje. samo sto sad nemam kome da se zalim nego vama. zato cemo mi ovako skupa da popijemo po duplu ljutu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Ma ko zna zasto je ovo dobro.............

De ti nama uspi. Jeste da sam sada rucala ali nema veze, sipaj.