• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP APRES Bar

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 29 January, 2010, 00:48:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

dobro je marija za ove gore, njima je predobro, a nas ko je.e. ali sta je tu je, imamo mi rakije. evo ide dupla.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


MarijaBB

Pa ko zna. Bice zabava. Da oce samo neko da se javi a stavi koju sliku, Hari npr.

DarkoN

marija na ovoj danetovoj slici ono tamo iza jesu li one tvoje kiflice ili se meni cini? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 17:49:38
Pa ko zna. Bice zabava. Da oce samo neko da se javi a stavi koju sliku, Hari npr.
Cuo sam se sa DEKIJEM malopre ...stavice HARE cim proradi NET..nesto steka..il su oni kolektivno cvrljuknuli..pa ih mrzi !!! :(

DarkoN

Quote from: Dane_BravO on 29 January, 2010, 17:51:51
Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 17:49:38
Pa ko zna. Bice zabava. Da oce samo neko da se javi a stavi koju sliku, Hari npr.
Cuo sam se sa DEKIJEM malopre ...stavice HARE cim proradi NET..nesto steka..il su oni kolektivno cvrljuknuli..pa ih mrzi !!! :(
ma mrzilo bi i mene da sam gore, hajde da pipijemo po jednu za njihov provod. zivjeli
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

STIZU NEKI LUDI KOKTELI!!!!!




DarkoN

nema cuge dok je dane ne smucka. zivjeli jos jednom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

ovo mi se svidja.
Odo malo da odmorim. Idem na neku vecericu kasnije, a samo sto sam rucala.......

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 18:02:07
ovo mi se svidja.
Odo malo da odmorim. Idem na neku vecericu kasnije, a samo sto sam rucala.......
blago tebi ja ako izadjem odavde za 2 sata bicu srecan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ide jedan velikiiii pozdra za sve vas koji niste uspjeli doci, od ovih clanova koji su ovdje sorry ali ne znam sta pisem

DarkoN

evo ljudi konacno i ja odoh kuci, umro sam od posla.  ali cu prvo da popijem jednu ljutu u ovoj nasoj kafani.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobro jutro drustvo drago....sta pijete moram castiti, jer mi je potpis slijedeci:
"Buduci SARAJEVSKI ZET, odlazim u SLOVENIJU"

DarkoN

Quote from: harison on 30 January, 2010, 08:45:43
Dobro jutro drustvo drago....sta pijete moram castiti, jer mi je potpis slijedeci:
"Buduci SARAJEVSKI ZET, odlazim u SLOVENIJU"
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
dobro jutro i od mene, ja cu duplu rakiju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: harison on 30 January, 2010, 08:45:43
Dobro jutro drustvo drago....sta pijete moram castiti, jer mi je potpis slijedeci:
"Buduci SARAJEVSKI ZET, odlazim u SLOVENIJU"

Toliko dobra zurka bila  :o?