• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TEST BRERA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 30 January, 2010, 11:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Hare da nisi hteo napisati TAST BRERA?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahaha, sve za TAST-a evo ga sad jei moderator ove njegove slavne rubrike, koju ce nadam se dobro odrzavati  :bravo::(

snjezana


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahhaa Snjezo Snjezo...vec je sve gotovo pozvana si na vjencanje i Lola takodje samo nek ponese ono svoje dobro domace vino  :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

Vrlo pametno zboris Brera!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 01 February, 2010, 19:42:55
Vrlo pametno zboris Brera!!!
Datum proizvodnje(iskustvo), takvih veæ dugo ne rade, ali uvijek u najboljim godinama. (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Nego daj ti nama nesto o ski centrima u sloveniji, mozda i na Rogli kod tebe nekad janje okrenemo!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

heheheh natisni duplo nema nista protiv, samo si pio gorki list a ja mislim da sam te vidio da si probao vino kada je VIP rekao ajde da probas pa nasuo meni i tebi  ....a kada bude na Roglu janje to ce biti nesto posebno :S a mozda bude i ispod ROGLA sa ovih 40000 pozivnica austin:(

brera


mijat

o èemu se ovde radi?

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...