• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TEST BRERA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 30 January, 2010, 11:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ehhh moj mijate, nisi u toku spremam ti se ja u Sloveniju :D

Izasli smo na par minuta napolje tu smo nazdravili tu sam prvi put probao gorki list pa je  :-* bilo hladno i poslije usli u kucu....zatim tvoja naredjenja za ruke su bila najbolja haha sad desno, a sad lijevo pa nikako da upratis gdje  :-* sjedi :D i na kraju je bilo tastatura tu nisi pogrjesio tu si ih prikucao, ali opet  :-* se ne veze samo rukama tu ima neko pozitivno zracenje   hug:(

DarkoN

jbte ode hare u filozofe. hare od sad cu tebe da zovem kada mi bude trebalo neko kvalitetno objasnjenje kod djevojke. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

samo da vam je kafane, pa makar i u sloveniji - nista protiv slo kafana (uh, mamrurlum me odmah zdrma kad se sjetim), nego kako bi bilo malo sa staza i o stazama ...

lola


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: hahaahah a hvala LOLA nego vidjet cemo mi koji datum nam odgovara pa da svi dodjete  :bravo::( Lola sta ces kad je tvojih 5l puklo ko pista nisam mogao ostaviti sebi kap vina, da kada budem na stazi da kazem e ovo je nasa lola gazala....svaka tebi cast pa si imala strpljenja gaziti nogama po grozdju nebi ono bilo ovako dobro da se radilo masinom  :bravo::( :bravo::(

(l) (l) (l) (l) (l) hahahahah

skiDeki

Danas se na slovenackim skijalistima sluzilo iskljucivo vino ala Lola (:smijeh:

Super se zazamao, ali u pogresnoj temi, prebacimo se u kafanu pa do mile volje!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Da u pravu si, ovo cemo zakljucati ali tek kada brera napravi novu temu u kojoj ce se radi o Slo. skijalistima i prodavnicama gdje se kupuje dobra oprema  ideea:(

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahhahahaha ne mogu ja te madjarice......jezik mi se zaperlja ko ce ga poslije otpetljati....AGESHI moj mijate i da se vidimo kada odem u Sloveniju naravno dobit ces pozivnicu:


mijat


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahhha ma pusti to Mijate, nego jesil ti za vjencanje.....

Nego BRERA jesul zavrsene pozivnice  :-X  nista mi ne javljas...  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


snjezana