• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nesreæa na Jahorini

Started by KOLE81, 31 January, 2010, 17:06:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

imali su automatsku pusku i pistolj. dosli su da vjeybaju gadjanje. sa ovim sto je poginuo bili su njegov brat i jos dva maloljetnika. uhapseni su, ali je samo zadrzan ovaj sto je punoljetan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Mi smo izgleda mamac za budale ovdje!!! Zamisli da su otisla 4 bosanca da vjezbaju gadjanje u danskoj?

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 08 July, 2010, 14:01:52
Mi smo izgleda mamac za budale ovdje!!! Zamisli da su otisla 4 bosanca da vjezbaju gadjanje u danskoj?
odmah bi bilo da su teroristi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 08 July, 2010, 14:01:52
Mi smo izgleda mamac za budale ovdje!!! Zamisli da su otisla 4 bosanca da vjezbaju gadjanje u danskoj?

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

pa stvarno...
ljudi su ludi!

marina

Quote from: DarkoN on 08 July, 2010, 14:05:26
Quote from: vip-jahorina on 08 July, 2010, 14:01:52
Mi smo izgleda mamac za budale ovdje!!! Zamisli da su otisla 4 bosanca da vjezbaju gadjanje u danskoj?
odmah bi bilo da su teroristi.
Ne bi me cudilo da ugostimo i neke teroriste!!!
VIP Jahorina Woman Team

Yugo_Faca

Quote from: vip-jahorina on 08 July, 2010, 14:01:52
Mi smo izgleda mamac za budale ovdje!!! Zamisli da su otisla 4 bosanca da vjezbaju gadjanje u danskoj?

;D To bi nekako djelovalo normalnije!  (:smijeh:

U svakom sluèaju, ¾ao mi je zbog tragedije!  :'(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma nek dodju i teroristi nece nam nista smetat, prijatelji smo :D  :bravo::(
ovo su oni htjeli ove nove sestosjede skidat pa na otpad :O sam nece da priznaju ili ih je neko slagao da je na Jahorini TITO ubio medvjeda  (:smijeh: