• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nesreæa na Jahorini

Started by KOLE81, 31 January, 2010, 17:06:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MarijaBB

Ljudi ginu hodajuci po ulici ili uz stepenice....

Nemarno je optuziti OC za ovo. Kud je ona isla tamo, ako postoje oznake o zabranjenom kretanju......

Ma skijaj kud hoces, ali budi spreman na rizik i nekakav nepredvidjen dogadjaj.

HeAd

to nije staza bila...to je stjena...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

kapa


MarijaBB

Quote from: kapa on 31 January, 2010, 19:36:10
za sve je kriv OC

Ma hajte molim vas. Da su kamara degena, jesu. I onaj njihov "pi-ar" ono je zlo...... Danas sam je gledala u emisiji S Jahorine s ljubavlju. A miliiiiii Boze.

*mana*

®ao mi je djevojke, ali svako je krojaè svoje sudbine. Imala je oznake da je zabranjeno skijanje na tom dijelu.

stefi_89

saucesce porodici, stvarno tuzna vest...

niko

Quote from: MarijaBB on 31 January, 2010, 19:39:44
Quote from: kapa on 31 January, 2010, 19:36:10
za sve je kriv OC

Ma hajte molim vas. Da su kamara degena, jesu. I onaj njihov "pi-ar" ono je zlo...... Danas sam je gledala u emisiji S Jahorine s ljubavlju. A miliiiiii Boze.
NIJE KOREKTNO OSUÐIVATI OC ZA TRAGEDIJU . ®AO MI JE DEVOJKE ALI RIZIK OD LAVINE NE POSTOJI NA UREÐENOJ STAZI I OZNAÈENOJ. MO®E SE ADRENALIN POTRO©ITI I NA DRUGI NAÈIN. SKIJANJE NA ZABRANJENOM DIJELU JE BEZ KOMENTARA.

niko

Quote from: stefi_89 on 31 January, 2010, 19:45:34
saucesce porodici, stvarno tuzna vest...
SAUÈE©ÆE PRE SVEGA

Bojan NS


vip-jahorina

I moje i ispred vip-jahorine saucesce porodici djevojke

puckan


MarijaBB

Upravu si, ne treba kuditi ni djevojku ni OC. Ona je odrasla, i bila je valjda svjesna rizika.
Suosjecam tugu njenih najblizih, i vjerujem da i mnogo ljudi koji citaju ove redove i pisu ovde svoje rijeci, isto tako suosjecaju.

To se desava i na ultra boljim skijalistima od Jahorine...Sudbina je takva, i ja vjerujem da neko drzi sve konce u svojim rukama.

Trebalo bi bolje ljude informisati o svim opasnostima koje vrebaju, onda kada se bave jednim od opasnijih sportova, kao sto je skijanje ili bordanje...
Ta odgovornost je i nas samih prema sebi, ali i jednog centra kao sto je Jahorina. Ljudi dolaze nespremni, neobavjesteni i puni lazne sigurnosti u sebe i ostale. To treba isprviti, ali i smo "nebeski narod", i uvijek sve znamo, sve mozemo i mi smo najpametniji. Eto nam ga sada. :-\

sina


DJ AmmAre0n

saucesce porodici..... :'( :-[
http://www.gss-sarajevo.com/

01xxx01