• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nesreæa na Jahorini

Started by KOLE81, 31 January, 2010, 17:06:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

iskreno saucesce porodici. ovde je glupo traziti bilo kakvog krivca, zalosno je sto je izgubljen jedan zivot na glup nacin. bez uvrede svima, najlakse je biti general posle bitke.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Pre svega, saucesce porodici nastradale. Mislim da je sad glupo traziti krivce, tragedija se vec desila i to je tuzno. Danas sam bio bas kad su prosli ratraci oko dva sata, svi smo mislili da idu da urade stazu na praci jer je bila losa, ali su zapravo isli da nadju ljude ispod lavine, sto sam kasnije saznao.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Grupa je ovdje poznata po svom extrem skijanju... I bas mi zao, svi smo sokirani ...
Zato ljudi, ostavite optuzbe, odajmo pocast djevojci

borderka

znam i sigurna sam u to da svi mi ponekad odemo off... neko manje, neko vise, tako da je to mog'o biti bilo ko od nas... naravno saucesce porodici
poslije ovoga treba dobro razmisliti kuda vozimo

Ozimican

gdje se to tacno desilo negdje kod skocina ili.

inque

saucesce porodici i prijateljima... nedostajes...  :'(
Snowboarding makes me happy!

spomen

...sokiran sam....najdublje saucesce porodici...istina je da ljudi nisu dobro obavesteni a krivica je nebitna bitno je da se zapamti i ne ponovi...ljudi su u zabludi ako misle da za lavinu treba da budete na planini od 2000-3000 m nadmorske visine...

Nerve

Iskreno saucesce porodici, poznavao sam djevojku, stvarno mi je zao.
Moze li mi neko reci gdje se tacno desila nesreca, planiram sutra gore,
pa da znam gdje da ne idem?
Haj, kolika je Jahorina planina...

DarkoN

Quote from: Nerve on 31 January, 2010, 22:06:58
Iskreno saucesce porodici, poznavao sam djevojku, stvarno mi je zao.
Moze li mi neko reci gdje se tacno desila nesreca, planiram sutra gore,
pa da znam gdje da ne idem?
drzi se staza i neces imati nikakvih problema
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


pailhead

Pre svega saucesce.

Zanima me samo da li su imali opremu za ovakve stvari? Ja se razmisljam da napravim tu investiciju, ali i da je imam nisam giuran da bih je nosio po jahorini i kopaoniku da nisam ovo procitao. Ima da se kupi i onaj uredjaj za disanje pod snegom, dosta kupuje vremena kad ste zatrpani da se bar ne udavite.

lola


JoMa


otrov

moje saucesce porodici i onima koji su je znali
share it with friend or two

bataneo NS