• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

PROVJERICEMO KAKO JE POSAO DOBILA FIRMA BEZ LICENCE

Started by vip-jahorina, 03 February, 2010, 12:07:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


loop

Od pocetka do kraja ovog teksta ima materijala za ostavku, cisto iz neznanja i gluposti...  ::)
allways stand sideways!

DarkoN

ja stvarno ne mogu da vjerujem da covijek koji je na takvoj funkciji valja ovakve gluposti. samo da je dosao na ovaj forum i procitao par stranica sa teme sestosjedi imao bi vise informacija nego sto ih ima sad. sad mi uopste nije cudno sto sestosjedi ne rade.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

loop

allways stand sideways!

DarkoN

samo malo prati tok teksta, covjek sam sebe demantuje. prvo lajtner nema licencu, onda nema informaciju da su sestosjedi postavljeni, pa onda ne mogu se pustiti jer nije sve ok da ne bi bilo nedaj boze nesto. bozeeeeeeeee. ovo je za rubriku vjerovali ili ne!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

gogo6309

hajmo ljudi da se plati taj reket pa da se vozimo 6-sjedom i skijamo.

inque

Snowboarding makes me happy!


skiDeki

Za nepoverovati da ministar trgovine i turizma nema blage veze kako se odvijaju radovi u koji su ulozeni milioni, tj najveca investicija u godini iz oblasti turizma!!

Seastosedi zavrseni i testirani, a on misli da radovi nisu ni poceli, jos da gigant koji ih je radio nema licencu!!!!!!!!

Pijan ili lud, Ili zajedno u paketu 3:( 3:( 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Aschen

Ovaj je potpuno lud  devil:(. Ko nama vodi turizam. Za kamenovanje. Sve njih treba potjerat na vrh Jahorine na -20, pa ih ostaviti  par dana da malo razmisle o svemu.

..bo im pas mater



MarijaBB

Op op op. Optuzis onog koji se ne moze braniti.

Glhakovic je optuzio Lajtner jer dok oni skontaju optuzbe, pa dok se izjasne........proljece.


DarkoN

Quote from: MarijaBB on 03 February, 2010, 16:18:08
Op op op. Optuzis onog koji se ne moze braniti.

Glhakovic je optuzio Lajtner jer dok oni skontaju optuzbe, pa dok se izjasne........proljece.


ma vidis da se ovde ne znna ko pije ko placa, ali uglavnom meni je bitno da ja pijem  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...