• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

PROVJERICEMO KAKO JE POSAO DOBILA FIRMA BEZ LICENCE

Started by vip-jahorina, 03 February, 2010, 12:07:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

vi znate da smo mi na izvoru gotovo svih infortmacija sto se tice jahorine.
gluhakovic je bio u potpunosti iskljucen iz kombinacije, te je ministar djombic preuzeo "brigu" oko novih 6sjeda preuzeo u potpunosti. zbog toga su ovakve izjave (zvanicno ministarstvo turzima nema potrebnu dokumentaciju o izvodjenju radova), a za nas moze to biti dobro jer je gluhakovic ocigledno odlucio da se uklluci i "igru" oko 6sjeda. ne moze nam skoditi, jer nam je jedini cilj da 6sjedi prorade cim prije.

brera


brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

thegrke

Koliko ja vidim , njihov jedini problem je sto su kapaciteti puni 20% a oni se jako potrudili da "spuste" cene. Pa da li je taj ministar bio na Jahorini ove godine? Koje su to cene spustene? Ako neko zna nek me obavesti , ja nisam cuo nesto slicno. SRAM IH BILO.

brera

Quote from: thegrke on 03 February, 2010, 18:10:13
Koliko ja vidim , njihov jedini problem je sto su kapaciteti puni 20% a oni se jako potrudili da "spuste" cene. Pa da li je taj ministar bio na Jahorini ove godine? Koje su to cene spustene? Ako neko zna nek me obavesti , ja nisam cuo nesto slicno. SRAM IH BILO.
100% spustili cijenu parkinga!!! 3:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

thegrke

Da , a i sestosedi su bas jeftini, mislim, za gledanje. >:( >:( >:( >:(

brera