• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gde je dobra hrana na Jahorini ?

Started by Bojans, 03 February, 2010, 20:35:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Big_DANE


01xxx01

e ovu sam temu i ja htjela da otvorim, he he he!
1. gdje ste jeli dobru corbu?
2. gdje je dobra pizza?

ja MORAM da izdvojim toplu cokoladu u Termag Kolibi, ahhhhhhhh, najbolja je na svijetu! ne pretjerujem!
ludzatobom:((


lola

pizza je super u jahorinskoj koibi i kolaèi su fantastièni...

raca

Ja vec u onoj temi o spomenicima (ne)kulture zvanim sestosjedi, pohvalih Bistricu, svaka cast za kuhinju! Ne mogu da poredim sa ostalim mjestima na Jahorini, ne znam kako je na drugim mjestima, ovo je bilo vrh, zaista.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

pasity

Teletina izpod saca najbolje u restoran ognjiste , teletina corba kod lifta olimpik (gde mozes pogledat i Tito na zidu).
Naj lose kod lift zeljo, tamo smo jeli smrznito prase sa smrznitom kupusem!!!!!!!(za skupu cijenu)
U rajske vrate su najbolji cevapi i punjeni pljeskavice.
To od madara!A rakije su svegdje odlicne , kod nas su q...rac.
A konobari i kuvari su najbolji u bosne!

minjon81


DarkoN

Quote from: pasity on 04 February, 2010, 15:38:36
Teletina izpod saca najbolje u restoran ognjiste , teletina corba kod lifta olimpik (gde mozes pogledat i Tito na zidu).

ovo za ognjiste cu da potvrdim, kao i za ovu telecu torbu i samo da dodam da se zove kumrovec
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Jos nisam lose klopao na Jahorini, ali je moj predlog, probati tradicionalna jela Jahorinskog kraja, sve je extra!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

zburkos

na Jahorini je svugdje odlicna hrana ko sta voli...... moji favoriti su Termag ili koliba isto je to, zatim board i hotel Snjesko ......................

vip-jahorina

ja se isto slazem s dekijem, treba uglavnom probati domace specijalitete. njih stavrno savrseno pripremaju:
- rajska vrata (krompris sa kajmakom)
- aco koliba (rostilj)
- ognjiste (teletina, sve sto je ok saèa)
- pahuljica (dnevna karta)
- kristal, jahorinska kuca (isto dnevna karta)
- eskimo, sator (domaca èorba, gulas)

Us vim ovim mjestima su dobri ustipci, kajmak i par ostalih tradicionalnih jela, nar koje sam ja probao.

nadam se da nisam nesto zaboravio

01xxx01

zaboravio si toplu cokoladu u termagu koja je najbolja...... ajd da ne kazem na svijetu, he he, ali PRAVO DOBRA!!! isto zivi pijesak  hug:(

vip-jahorina