• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: Vlatka on 11 February, 2010, 16:16:30
Ljudi, da vas obradujem, direktno sa Jahorine....snijeg pada kao lud, kao da ga neko iz vrece trese.. s:nij) s:nij) s:nij)..tako da nista ne brinite, opasno se istresa i to onaj sitni sto moze puno da napada....jeste danas ojuzilo, ali nista strasno, vec oko pola 4h je pocelo da steze...odoh sad da se odmaram, pa vam se javim poslije...ako vas sta zanima, pitajte...pozzz sa Jahorine...
hvala ti vlatka puno, vec sam poceo da brinem.
Quote from: Dexon on 11 February, 2010, 16:19:14
Znam ja za tarota samo. I ja sam skijao u martu cesto. Samo prognoza od 19-20.02 me malo brine. Najavljuju se temperature po 7-10 stepeni. Sobzirom da se prvi sneg u decembru od 80cm cini mi se istopio za 2-3 dana sta ocekivati ondak.
Dajte mi malo utehe i samopouzdanja. 3:( puf:) hug:(
daleko je ta prognoza, vidis da nemogu da nije pouzdano ni 2 dana u naprijed a ne 10. prati prognozu ovu na sajtu jahorina.org vidjeces da se mijenja stalno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

onaj jugo nece da udari jer nije niti najavljen, a ni klimatski to ne moze da se desi. Ono iz decembra je pomalo i normalno bilo, jer se tada jos zima nije zahuktala.

Nista ne vrinite, samo skijajte. i bordajte  :-X

kapa

Kako stvari stoje mart ce biti najbolji za skijanje ove sezone a ranije je bio dobar

Bojan NS

Ne znam da li to samo ja strahujem zbog vremena pred dolazak ili je to "normalna pojava"?

Mega Deki

Zavisi kad mislis da dodjes. Ako mislis u aprilu onda je strah opravda. Ako mislis kad i ja tj. pocetkom Marta onda mislim da nema razloga za paniku austin:(
Mega Deki

Bojan NS

Quote from: Dexon on 11 February, 2010, 18:53:13
Zavisi kad mislis da dodjes. Ako mislis u aprilu onda je strah opravda. Ako mislis kad i ja tj. pocetkom Marta onda mislim da nema razloga za paniku austin:(

U ponedeljak!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ljudi ovdje puse hladan vjetar ima nekih -7 -8 sto je dobro ocvrsnut ce staze!!!
Danas su bile toliko lose da mi se kantna samo zabijala!!!!

Kamera br.1 je ociscena !!!

Slijede slike od danas puf:)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Sada slike... malo sam zakasnio pa sam stigao samo Ogorjelicu slikati!!!!












Bojan NS

Jel to temperatura danas bila u plusu?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: ski_ns on 11 February, 2010, 20:04:37
Jel to temperatura danas bila u plusu?

Bilo je -1 , -2 ali je neki glupi vjetar puhao i ruzna susnjezica

DarkoN

nadam se da ce da pada kao sto je najavljeno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zedhus

jbg,ja sam sutra tu,pa sta god bude...imam u gepeku bidon raxa! ::)
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Puse jak vjetar....pa nosi snijeg sada gdje li ce ga odnijeti ne znamo...malopije je poceo padati i zbog vjetra je prestao  >:( >:( da hoce vjetar prestati napadalo bi ga jos 30cm min.