• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

IMA LI KOGA NA JAHI DA NAM USLIKA TRENUTNU SITUACIJU!!?!?!?!?!?!?! HARE!?!

DarkoN

javice se hare za jedan sat najvise.cim se zatvore zice. ljudi samo neka pada, bez 2 m neka ne prestaje.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Markedjani

Ovi sestosjedi pocinju raditi citavu sezonu, a nikako, rade samo kad je ministar gore  :P
a snjeg se ne sali  ::)   s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)

Vlatka

Ne brinite, pada kao lud..sipa  s:nij) s:nij) s:nij)...zatrpace sve :bravo::(

DarkoN

Quote from: Vlatka on 12 February, 2010, 15:38:59
Ne brinite, pada kao lud..sipa  s:nij) s:nij) s:nij)...zatrpace sve :bravo::(
to je jedino sto hocu da cujem do sutra. hvala, nemas pojma koliko si me obradovala.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

a evo za sve one one od juce i one koji citavo jutro spominju kisu
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ika87

SNEG VEJE EVO SLIKE IZ PEGIJA  file:///C:/Users/ivanka/Desktop/New%20folder/IMGP2720.JPG

ika87

MALA POMOC,SIGNAL JE MNOGO LOS,KAKO DA POSTAVIM SLIKE?

loop

allways stand sideways!

Big_DANE

Quote from: ika87 on 12 February, 2010, 16:52:47
MALA POMOC,SIGNAL JE MNOGO LOS,KAKO DA POSTAVIM SLIKE?
Otidji na neki sajt npr. http://www.imagehosting.com/ i UPLOAD FILE...kad je upload-ujes..imas kod npr. [IMG] ..... [IMG] ...to kopiras ovde i onda cemo videti slike!! Bio bi ti zahvalan kao i ostali desetine forumas!!! HVALA!!!
Nadam se da sam pomogao!!!
pOz

DarkoN

mozes i direktno, imas dole ove dodatne opcije, klikni na njih i nadji sliku na hardu koju hoces da ubacis. samo vodi racuna da nije veca od 1000kb i je u jpg,jpeg ili gif formatu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


zver

UF KOJE ZATRPAVANJE z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s)