• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ljudi danas je bilo slicno kao juce!!!!tako da puno ne pisem....slijede slikice

Prije svega trenutna situacija na Jahorini  hug:(













P.S.
Vozio sam se na Sestosjedu ebga... ko zna Mikija mogao se vozati heheh :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

A SADA SPEKTAKL....heheheh vozanje na sestosjedu :P joj sutra u 09:00 sestosjed RADIIIII SNIJEGA KO IZ BAJKE DOLAZITE LJUDI NE PROPUSTAJTE OVO







P.S.
Snijeg pada ono muski padat ce cjelu noc sutra...novih 30-40cm YEAHHH

Mega Deki

Hola. Ko ceka taj doceka. Sutra skijanje. Jel imamo jos i obecani popust od 30% ludzatobom:((
Mega Deki

DarkoN

ljudi u sarajevu polako ali sigurno zatrpava. na jahorina puno brze sto mi je drago. sutra ce da bude full skijanje. jos rade sestosjedi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


Mega Deki

Jel to na cam 1 kisa ili mi se cini. Sta pada?? cr:) Oli neko dati informacije iz prve ruke trenutno ili su svi po kafanama standardno?? austin:(
Mega Deki

Bojan NS

Ja bih pre rekao da sneg udara kao lud!

DarkoN

Quote from: Dexon on 12 February, 2010, 21:20:32
Jel to na cam 1 kisa ili mi se cini. Sta pada?? cr:) Oli neko dati informacije iz prve ruke trenutno ili su svi po kafanama standardno?? austin:(
pa jebem mu vise kisu. dokle vise sa tom kisom. snijeg zatrpava kameru jedan. kakva kisa. pu gluvo bilo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

SNIJEG JE DRAGI NASI....I TO PRAVO DOBAR AK SE ZATRPA KAMERA DOK SAM JA TU BIT CE OCISCENA CIM KRENEM KUCI

Kamera br. 2 na krovu one kucice pise VIP :P vidjet ce se sutra sad je mrak  :P

stefi_89


Bojan NS


01xxx01

jaoooooooo snijega u Sarajevu!!!! jedva stigoh kuci!!!
nije negativa, ali samo da izrazim zabrinutost oko onog najavljenog vjetra sutra..... hmmmmmmmm....
ali danas je pisalo 20/25 a veceras 20/20, takod a se nadam da ce sutra spasti na bar 15 pa da se SKIJA KONACNO!!!!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(