• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

hare svaka cast za slike, nadam se da ce da pada jer me malo brine kada  vidim onaj dio od royala do ogorjelice.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


MarijaBB


mickeu

danas nisam primetio da je iko spomenuo sestosed...
da li da pitam ili da cutim i nadam se.....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Upravo su ratraci izasli na staze i uredjuju :D ODLICNO EVO SLIKE izletio sam ko ludjak iz Acine kolibe u kratki rukav samo da ih stignem uslikati





Dosta dvije slike HLADNO  s:nij) s:nij)

DarkoN

Quote from: mickeu on 11 February, 2010, 20:52:35
danas nisam primetio da je iko spomenuo sestosed...
da li da pitam ili da cutim i nadam se.....
pitaj ali na temi namjenjenoj sestosjedima.
evo malo pozitivnih vijesti, u sarajevu je poceo da pada snijeg, onaj sitni.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ovdje ludnica ne znam kako cu kuci hahaha nista drustvo ja ostajem u kolibi spavati  3:(
Vjetar i nosi snijeg  >:( >:( >:(

DarkoN

Quote from: harison on 11 February, 2010, 20:59:57
Ovdje ludnica ne znam kako cu kuci hahaha nista drustvo ja ostajem u kolibi spavati  3:(
Vjetar i nosi snijeg  >:( >:( >:(
sve si nam napisao osim da li pada i kakvim intenzitetom? a to nas najvise interesuje,
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Sada ne pada, ali puse vjetar nenormalno  puf:) puf:) puf:)

P.S.
Hladnooooo  :X


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Vjeruj da je ODLICNO vrijeme ... snijeg pada u prekidima ali kako god da pada nek samo pada :D hahhahha mi volimo SNIJEG  :bravo::( :bravo::( dobro nam dosli i lijepo se provedite ne zaboravite posjetiti Royal tu vam je zurka zakon  :bravo::(

Mega Deki

Cuh brale CETVRTAK, pa ima ga 1.5 metar. Ako si planirao da ce se istopiti do tad bash si ga promasio. Bice ga jos 5 cetvrtaka (mislim bar bi trebalo da bi se i ja mogao skijati) 3:(
Mega Deki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

heheeh dobar si hhahaha

Sutra od mene puno slika i izvjestaja .... sada idem horizontala pa se dopisujemo sutra

zedhus

Quote from: Dexon on 11 February, 2010, 22:34:01
Cuh brale CETVRTAK, pa ima ga 1.5 metar. Ako si planirao da ce se istopiti do tad bash si ga promasio. Bice ga jos 5 cetvrtaka (mislim bar bi trebalo da bi se i ja mogao skijati) 3:(
Ne provaljuj covjeka bezze, hoce da ti kaze da i ako ima metar i po snijega to nije garancija da ce se zadrzati duze.Na +3 to postaje pijesak i dovoljna su 2-3 dana da staze stradaju.To se desilo prosle godine oko 4 februara.
(moras jos tanjira pure pojest) (:smijeh:
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

MarijaBB

Quote
Ne provaljuj covjeka bezze, hoce da ti kaze da i ako ima metar i po snijega to nije garancija da ce se zadrzati duze.Na +3 to postaje pijesak i dovoljna su 2-3 dana da staze stradaju.To se desilo prosle godine oko 4 februara.
(moras jos tanjira pure pojest) (:smijeh:
Quote

Ti si vjerovano poznat u narodu kao dobar metereolog i prognozer boli u krstima, i reume.....
Kako vas tako brzo vata fljaka i pesimizam.... ideea:(