• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kanin

Started by brera, 08 February, 2010, 17:05:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Brera:""Ovaj prilog o ski centru Kanin pripremio je moj asistent, æerka.""

OOOO predivno skijaliste cemo ici zajedno brera  :PP  ...to moja slovenka napravila svaka cast  (Y) ... evo ima neko ko ce da me zamjeni dok sam ja na skijanju  :DD

brera


01xxx01


DarkoN

ovo sto se vidi sa slika je fantasticno, mogu tek da zamislim kako je kad se dodje gore. u buducnosti moram skijati tamo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 09 February, 2010, 09:47:20
ovo sto se vidi sa slika je fantasticno, mogu tek da zamislim kako je kad se dodje gore. u buducnosti moram skijati tamo.
Moze moze..okupimo se nas nekoliko i paljba u goste :P :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hehehe, imat cete kod mene smjestaj :P samo malo strpljenja dok se ja i slovenka dogovorimo   (:smijeh: (:smijeh:

@brera
Svaka cast za asistenta, al ebiga to kad zenska ruka radi 100puta je bolje  sleep:(

brera

@brera
Svaka cast za asistenta, al ebiga to kad zenska ruka radi 100puta je bolje  sleep:(
Quote
Pa mora dobro da bude, pa vidio(upoznao) si, æiji je ona rad. ;) Struæni! ;)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hehehe naravno svaka cast :D  (l) (l) (L) (l) (l) nadam se da cemo se vidjeti i u mart kada opet dodjete  :bravo::( ...nemoj bez nje da dolazis hehehe s kim cu ja provesti te dosadne dane ako ona nije tu  (Y) ....POTRUDI SE PA JE POVEDI :D ...  hug:(

brera

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 09 February, 2010, 09:52:09
Quote from: DarkoN on 09 February, 2010, 09:47:20
ovo sto se vidi sa slika je fantasticno, mogu tek da zamislim kako je kad se dodje gore. u buducnosti moram skijati tamo.
Moze moze..okupimo se nas nekoliko i paljba u goste :P :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

U¾ivajte deèki sad na JA, a u petom mjesecu(kad neki veæ idu na more) Kanin. 8)

loop

gle ovo lani kad su postavljali novu ¾icu do talijanske strane








slike: skijanje.hr
allways stand sideways!

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


loop

allways stand sideways!