• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kanin

Started by brera, 08 February, 2010, 17:05:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Bemti sunce...gle ovo!!! A mi kuburimo sa po metra snega!!! Ufff...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jaaaoooo
Pa kaj je ovo, hahhaahhaah brera ajde uzmi godisnji odmor eto mene po tebe idemo ovdje ce biti skijanja i do sljedece zime  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

woooooooooooooooow!!!!!!!!!!!!!!!!  hug:( hug:( hug:(

DarkoN

hocemoooo i miiii jos malo snijegaaaa  :'( :'( :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

IMAM PREDLOG DA NAM VIP JAHORINA ORGANIZUJE PRODUZENI VIKEND I SKIJANJE NA KANINU ZA SVE FORUMASE KOJI SU RASPOLOZENI DA IDU

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 22 February, 2010, 23:20:21
IMAM PREDLOG DA NAM VIP JAHORINA ORGANIZUJE PRODUZENI VIKEND I SKIJANJE NA KANINU ZA SVE FORUMASE KOJI SU RASPOLOZENI DA IDU
odlicna ideja, ako bi mi posao i faks dozvolili isao bih sigurno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Quote from: BOJAN-BG on 22 February, 2010, 23:20:21
IMAM PREDLOG DA NAM VIP JAHORINA ORGANIZUJE PRODUZENI VIKEND I SKIJANJE NA KANINU ZA SVE FORUMASE KOJI SU RASPOLOZENI DA IDU

ma tu je hare bolja veza nego vip, slovenci su mu rod roðeni  austin:(

brera


BOJAN-BG

brera pa ovo treba izgleda da nagadjamo sta pise

brera


BOJAN-BG


01xxx01


minjon81


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ebga nema nekih novosti iz ove Slovenije....nista dok ja ne odem gore  :bravo::( :bravo::(

DarkoN

ma nista bez tebe hare.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...