• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Popust na ski pass od 13.02.2010

Started by MarijaBB, 10 February, 2010, 10:02:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MarijaBB

http://www.oc-jahorina.com/index.php/sr/component/content/article/2-novosti/60-popust-na-ski-pass-30



Na Kopaoniku je od srijede 10.02. posust.

Big_DANE

Bravo Marija..evo da podkrepim i slikom...koliko ja vidim SKIPASS je pojeftinio ZA 30% SVAKI!!!!
OD DNEVNOG DO SEZONSKOG!!!!!!! ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(



thegrke

Konacno je nekom doslo iz dupeta u glavu.


Big_DANE


MarijaBB


thegrke

Ne vidim u cenovniku cenu karte za jednu voznju. Zna li neko, postoji li takva karta i ako postoji kolko kosta?  Hvala

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: thegrke on 10 February, 2010, 12:01:43
Ne vidim u cenovniku cenu karte za jednu voznju. Zna li neko, postoji li takva karta i ako postoji kolko kosta?  Hvala

Pocastis rakijom ili nekim pivce i eto ti je karta, a ako ne... onda das mu 5KM i to je to  :bravo::(

thegrke

Hvala hare na odgovoru. Eto zasto volim Jahu. I rakija je platezno sredstvo.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: thegrke on 10 February, 2010, 12:17:42
Hvala hare na odgovoru. Eto zasto volim Jahu. I rakija je platezno sredstvo.

hehehe, uh i to bolja nego novac.... :bravo::( :bravo::( svugdje prolazi  puf:)

DarkoN

prije ovog popusta cijena za jednu voznju je bila 7 km, ako placas na kasi, ako ne onda je kako se dogovoris.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: thegrke on 10 February, 2010, 12:01:43
Ne vidim u cenovniku cenu karte za jednu voznju. Zna li neko, postoji li takva karta i ako postoji kolko kosta?  Hvala
STA CES SA JEDNOM VOZNJOM!?!?!

DarkoN

malo su zaksnili. samo mi nije jasno ko ce da kupi sezonski skipass sada kada je ostalo jos mjesec ili malo vise skijanja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

JOJ LJUDI NE MOGU DA VERUJEM!!! PA DOBRO JESU ZAKASNILI, ALI SU ISPRAVILI GRESKU!!!!
ZAR TO NIJE POZITIVNO!!!!?!?!??!?!?! 
PUSTI DARKON SEZONSKI..KO OCE NEK KUPI...BOGAMI BICE SNEGA BAR JOS MESEC IPO DANA...
A DA PLACAS SVAKI DAN ILI DA KUPUJES ZA SEDAM DANA NE ISPLATI SE.....DALEKO JE JEFTINIJE UZETI SEZONSKI...!!!!

thegrke

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 10 February, 2010, 12:39:20
Quote from: thegrke on 10 February, 2010, 12:01:43
Ne vidim u cenovniku cenu karte za jednu voznju. Zna li neko, postoji li takva karta i ako postoji kolko kosta?  Hvala
STA CES SA JEDNOM VOZNJOM!?!?!

Ma skijaju i klinci, al dve-tri zice dnevno, pa mi zao kupovati im celodnevni ski pas.