• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Popust na ski pass od 13.02.2010

Started by MarijaBB, 10 February, 2010, 10:02:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i plus poskupili za 100KM  :o kao ono et kad nema snijega ima para pa dajte jos 100KM  3:( 3:( 3:(

DarkoN

Quote from: harison on 17 February, 2010, 23:11:09
i plus poskupili za 100KM  :o kao ono et kad nema snijega ima para pa dajte jos 100KM  3:( 3:( 3:(
ma mi smo ga popusili pravo. do sad smo imali mozda malo vise od mjesec skijanja. a platili smo full cijenu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


brkic1000

konacno jedan mudar potez, meni to nista ne znaci mislim taj popust, svakako ga imam, ali ovo ce privuci mnoge da dodju, jer je trenutno ski pas na jahorini jeftiniji npr nego na kupresu, a ista je cena ko na vlasicu, naravno jahorinu uporedjivati sa tim planinama zaista nema smisla...
sto se tice sezonskog ski pasa, to je veliki rizik, koji se moze dobro isplatiti ili ne,  naravno nema smisla uzeti sezonski ko nece biti bar mesec dana jahorini.
jednom sam uzeo sezonski ski pas na kopaoniku, platio ga negde oko 50.000 dinara to je sada negde oko 500 evra, a mogao sam skijati samo 15 dana     >:(  >:(  >:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Slaba ova sezona za sezonski skroz  :'(