• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slovenska GOSTIONA (kod brere)

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 10 February, 2010, 23:31:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

I evo nas malo dosli i do Slovenije gdje nas je dragi Brera docekao sa gajbicom GORKOG LISTA svim forumasima besplatno pice  :bravo::( :bravo::(  (Y) (sta radi evropski covjek)  (Y)






 ZIVJELI!!!   ZIVJELI!!! ZIVJELI!!! ZIVJELI!!!

lola

o pa eto nas malo u europu....neka,neka...fino ovo piæe probala  ja na derneku :bravo::( :bravo::(

DarkoN

kad je to vec pice kafane, popicu i ja u ime otvaranja. zivjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

naravno da ces probati, ne piju to obicni ljudi smo evropljani.....hahahah samo nam je nestalo meze ce neko nasjeci na brzinu  ludzatobom:(( nevalja na prazan stomak  ideea:(

DarkoN

znam da ti volis cevape , a nek i evropljani vide sta su sarajevski cevapi

[prilog je obrisao administrator]
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da da nek vide sta su pravi cevapi i sta je pravi somun, a ne POGACA :D kad bi narucio cevape i da mi donese hljeb :S pa zguro bi mu ga usta...SOMUN JE SOMUN LJUDI ovako potparen uhhh
                 

DarkoN

mada nisam ja ni malo protiv ovog prsuta sto je lola servirala. jbg prva slika je bila pogresna, ispravio sam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Hehehehe...ZIVELI!!!!! LEPO JE OVDE!!!! JA BIH IPAK LASKO PIVO!!!! NE VOLIM TAJ GORKI LIST!!!!

MALO MEZE >>>



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

al je ovdje(sloveniji) zapadalo.... brera mi ne izlazimo iz gostione dok snijeg ne okopni  3:( sve u svemu bit ce nam dobro  (:smijeh:

DarkoN

Quote from: harison on 10 February, 2010, 23:54:39
al je ovdje(sloveniji) zapadalo.... brera mi ne izlazimo iz gostione dok snijeg ne okopni  3:( sve u svemu bit ce nam dobro  (:smijeh:
kad uzmem u obzir da skijanja u sloveniji ima do maja, bice nam super.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 10 February, 2010, 23:56:29
Quote from: harison on 10 February, 2010, 23:54:39
al je ovdje(sloveniji) zapadalo.... brera mi ne izlazimo iz gostione dok snijeg ne okopni  3:( sve u svemu bit ce nam dobro  (:smijeh:
kad uzmem u obzir da skijanja u sloveniji ima do maja, bice nam super.

(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

montecristo

Kakva je slovenacka domaca rakija?Je li zajebana ko nasa?

DarkoN

ja cu da popijem jos jednu. odoh da spavam, laku noc ljudi i prijatan ostatak veceri.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...