• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slovenska GOSTIONA (kod brere)

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 10 February, 2010, 23:31:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

PA NE ZNAMO  ::) , NISMO NIKAD PROBALI ALI OBECAVAM CIM ODEM GORE DONOSIM NAM 5L  :bravo::( (javite ako je malo  :P )

Ja ostajem, ebga ipak nas je pozvao nas brera.. a da ne ispucamo ovu noc nije fer  sleep:( sipaj jos kelner

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 11 February, 2010, 00:02:04
ja cu da popijem jos jednu. odoh da spavam, laku noc ljudi i prijatan ostatak veceri.
I JA CU JOS JEDNU DA SLJUSTIM PA U KREVET!!! SUTRA ISPIT UJUTRU!!! NAPADALO JE 10cm U NS NOVOG SNEGA!!!!
VECERAS JE BILA LUDNICA OD NEVREMENA!!!! SAD SE MALO SMIRILO!!! EVO I JEDNA SLIKA!!! LAKU NOC!!!

lola

ode i ja ljudi..laku noæ....... sleep:( sleep:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

idem i ja, aliiii sa slovenkom nema nama spavanja  :-* Laku noc svima od mene i slovenke  :bravo::(  |-) |-) |-) |-) |-) |-) |-) |-) |-) |-) |-)

mijat


Big_DANE

Ooooo...evo i mene Mijate..poranio, idem na ispit pa svratio da sljustim jednu s nogu!!!! Ziveli!!!! Pozz

brera


BOJAN-BG

KAD JE MUFTE I SIRCE JE SLATKO,DAJ I MENI JEDNO PICE DA NAZDRAVIMO ZA NOVU KAFANU I ZIVELI  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

mijat


BOJAN-BG

DOBRO JUTRO MIJATE POPILI SMO PO JEDNU PA SAD NA POSAO POZDRAV

MarijaBB


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

brera


DarkoN

dobro jutro, evo i mene da popijem jednu s nogu. zivjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...