• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slovenska GOSTIONA (kod brere)

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 10 February, 2010, 23:31:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooo dobro jutro, tu sam i ja moze i meni za dobro jutro edan sokic  :P .....sinoc sam zaspao ispred kafane mortus pjan, sreca pa je bila slovenka sa mnom i pokrila me nekom dekom na struju :P hahaha
nego ako se ovako nastavi sve za D® nesto mi insekti govore da ce se kafana brzo zatvorit  8))

DarkoN

nemoj hare da podcjenjujes brerin osjecaj za ugostiteljstvo, covjek ipak ima iskustva u upravljanju, a ja i ti samo u obilazenju ovakvih mjesta.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e kad je tako onda ko ne ® nek se J , ja ne idem nigdje iz ove kafane  :bravo::(


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dane vidim ne izlazis s foruma....si to zavrsio ispit....kak je proslo  ideea:( cemo biti zadovoljni heheh

Za daneta znamo sta on voli:


DarkoN

ja cu da popijem jedan tuborg da malo dodjem sebi. jooooj jebem ti posao. brine me ovo sto se topi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: harison on 11 February, 2010, 11:30:15
Dane vidim ne izlazis s foruma....si to zavrsio ispit....kak je proslo  ideea:( cemo biti zadovoljni heheh

heheheh..nema sta Hare pravi spijun :P ..evo gledam nesto me sekira ova slika sa poljica...al kontam da se nece otopiti!!!
Uradio sam SOLIDNO...nadam se prolazu!!!
AJD DA MI CUGNEMO NESTO PA STA BUDE!!!!!



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ehehe ma jasta, sve je dobro kad se dobro svrsi nedaj se DANE!!!...jos 2 sata sam doma i picim na Jahorinu, onda vas obavjestavam direktno sa staze (veceras sam kod Ace do kasni sati)..naravno druzenje s Dekijem i rajom NEIZBJEZNO  :bravo::( mozda svratim u Royal ali "MOZDA"  :bravo::(


Big_DANE

Quote from: harison on 11 February, 2010, 13:15:06
ehehe ma jasta, sve je dobro kad se dobro svrsi nedaj se DANE!!!...jos 2 sata sam doma i picim na Jahorinu, onda vas obavjestavam direktno sa staze (veceras sam kod Ace do kasni sati)..naravno druzenje s Dekijem i rajom NEIZBJEZNO  :bravo::( mozda svratim u Royal ali "MOZDA"  :bravo::(

AKO STIGNES DA ODES DO TETKICE NA SALTERU ZA SKIPASS DA PITAS ZA :

ZA BABYLIFT I POLUDNEVNE DA PROVERIS KAO I POPUSTE NA GRUPE DA LI IMA!!!?!?!?!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 11 February, 2010, 13:47:38
Quote from: harison on 11 February, 2010, 13:15:06
ehehe ma jasta, sve je dobro kad se dobro svrsi nedaj se DANE!!!...jos 2 sata sam doma i picim na Jahorinu, onda vas obavjestavam direktno sa staze (veceras sam kod Ace do kasni sati)..naravno druzenje s Dekijem i rajom NEIZBJEZNO  :bravo::( mozda svratim u Royal ali "MOZDA"  :bravo::(

AKO STIGNES DA ODES DO TETKICE NA SALTERU ZA SKIPASS DA PITAS ZA :

ZA BABYLIFT I POLUDNEVNE DA PROVERIS KAO I POPUSTE NA GRUPE DA LI IMA!!!?!?!?!

ona je davno otisla....tek sutra informacije o SKI-KARTAMA  puf:), ja bi sad nesto popio neki TUBORG GREEN uhh kak bi sad dobro dosao  ludzatobom:((

Big_DANE

OKi doki...evo stize par zelenih pivaaa....  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

i ja cu da se pridruzim, tuborg green rules.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Vece drustvo, ja kod Ace pijem jelen ebga nea tuborg ali nema veze i onako mi slovenka neda vise...samo jedno pivo a poslije sokovi  (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

pa ni meni djevojka ne da da pijem vise od jednog, samo sto ja po nekoliko puta popijem to jedno. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
hare jel i kod tebe ista situacija?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...