• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

ACINA KOLIBA !!!

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 February, 2010, 23:42:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Cevapi kod Ace ubedljivo najbolji!!! Ko ne veruje nek proba!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 13 February, 2010, 20:16:57
Cevapi kod Ace ubedljivo najbolji!!! Ko ne veruje nek proba!!!

Potpisujem (Y) svaka cast  :bravo::(

DarkoN

Quote from: skiDeki on 13 February, 2010, 20:16:57
Cevapi kod Ace ubedljivo najbolji!!! Ko ne veruje nek proba!!!
potpisujem i ja. jos kad ih jedes u finom drustvu i zalijes jelenkom neprocjenjivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

cevapi, one razlicite zezalice kao predjela ili vjesalica ... i sto rece darko, uz dobru raju, mila majko nema kraja.

HeAd

Vip kad se smao sjetim kako smo se porazbijali  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

i ozbiljnog cose .....  :o

HeAd

a cosa ko kad je s neba pao...skijaju dva sata preko dana i nemogu navece glave podignuti  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Jedan detalj iz Acine kolibe! Sta ovo predstavlja ko pogodi ima cevape kod Ace ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Bili i vidjeli. Mislim, ostali zapanjeni.
Ulazimo mi, a s vrata pitaju koliko vas je. Rekoh:"dvoje!" Kaze Aco ili neko drugi, nije se predstavio:"moze, ti tu, ti tu, vidis da ima mjesta." A unutra ni sibica da padne.
Smjesti nas za sto sa racunarom, tri pletare rakije.... Kaze:"Imate racunar, internet, sta ste pili do sad, rakiju?, moze stize, uzmite sami, nemojte da ste zedni."
Tu se mi ispolijevamo rakijom, ali nosi gospodin parfem, Kuros, i sprica ko protiv uroka, ne stedi :).
Narucili i cevape, idu i cevapi. Kaze nam domacin:"Imate tu i telefon, ako treba kuci da se javite......"
Pored banjaluckog cevapa nema drugog, ali kod Ace, ODLICNI, mogu banjaluckim uz rame.
Sve u svemu, odusevljeni prijemom i opustenom atmosferom. Mislili doci na vece, ali nisu nas noge slusale......
Dogodine, eto nas opet. Sike sa pletarama, stavljam kasnije, sad nemam snage da ustanem po aparat.

skiDeki

Maki jesi mislila na ovaj sto??
Ovo smo boki i ja...

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Ista meta, isto rastojanje.
Ma i vama je lose. Kazem ja Aci, ko zapisnicarski sto...........

BOJAN-BG

mozemo napisati rezervisano za clanove foruma  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MarijaBB

Ajme majko, sipa i ne pita..... A kruska, ko melem. Mi smo pobjegli da se malo okrijepimo jer je snijeg padao kao lud. Jedva se spustismo do sesosjeda Ogorjelice.

vip-jahorina

to je forumaski sto  ;D i vidite da je sav u posterima od vipa... trebal asi ponijeti ovo jednu kartu, tamo ih uvijek ima (ili pak nema)
a konobar je ACO, majstor od zanata..... bice mu drago kad mu procitam ovo ...