• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pohorje

Started by vanja8, 13 February, 2010, 15:22:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 07 December, 2010, 17:32:13
Ok.

slabo ti je to on ce raditi citav januar 24h kako bi dosao na Jahorinu  anan  ole al nije izostavljeno  da ce te se vidjeti preko slika

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vidjet ces samo crvenu ZASTAVU i gust crni dim ili ako se ponovio pa kupio PEGLICU  devil:( hahaha hmmm mozda se dogovorimo pa zajedno krenemo  ideea:(

Laus

ej ljudovi, ja vec par godina razmisljam o pohorju ... aj ako nekoga ne mrzi da mi iskuca malo iskustava :)

ako vas mrzi nema veze ... ziveli .... tu je jaha  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

bogami se cuvaj brere.....samo cu ti to reci ne smijem nista vise mogu upasti u velike probleme

Laus

Quote from: harison on 07 December, 2010, 21:35:03
bogami se cuvaj brere.....samo cu ti to reci ne smijem nista vise mogu upasti u velike probleme


hahahah

sad sam tamo hteo da ti napisem sta je licenca ... ali nisam hteo da odem u off :) ali ovde moram  (:smijeh:

ali ukratko ... to je nesto sto furaju borderi ... nesto kao ono L na kolima za obuku  devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: a kad dobiju licencu imaju ono P na ledjima :D

Laus

Quote from: harison on 07 December, 2010, 22:02:05
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: a kad dobiju licencu imaju ono P na ledjima :D

haahahahahaa (:smijeh:

e, al dobro je i sto imaju tablu spora vozila, pa se cak ni ne vidi kad ih obilazis! devil:(

DarkoN

Quote from: harison on 07 December, 2010, 22:02:05
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: a kad dobiju licencu imaju ono P na ledjima :D
neko dobije P a hare je dobio metu na ledjima.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 07 December, 2010, 23:53:08
Quote from: harison on 07 December, 2010, 22:02:05
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: a kad dobiju licencu imaju ono P na ledjima :D
neko dobije P a hare je dobio metu na ledjima.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
meta za dlakavu pusku

Tonik

bio sam na pohorju,tacnije Bolfenk i Areh prosle sedmice pa da podjelim sa vama par slika.
stanje na bolfenku je bilo kriticno,skroz malo snjega samo centralna staza je bila otvorena,dok je na arehu koji je 15 min udaljen sve izgledalo puno bolje  ;D


bolfenk, pogled na maribor sa dvosjeda


bolfenk nocno,prvi dio staze


areh,ludnica staze siroke 200m . )


areh,ulaz u sestosjed


i gondulom u maribor
i think too much i drink too much

serzinjo


BL

Saglasan. Mada, ipak je bolje da pare i trud ne propadnu. Pa makar i tako.

BL