• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jakov Fak osvojio bronèanu medalju u Vancouveru! /SN

Started by loop, 14 February, 2010, 21:51:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


skiDeki

Ima dosta rekreativaca koji bi dosli na nordijsko, samo treba malo obratiti paznju na sredjivanje staza itd...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


iinnaa


Atomic GS11

Brera,  sigurno  si upoznat da sve troskove Faka pokriva OS Hrvatske, a moja poenta je bila da Slovenija, Bosna, Srbija i Crna Gora imaju sva prirodna bogatstva i mogucnosti a ne ostvaruju a bas NISTA osim nesto malo sto uspiju Slovenci. Hrvati su vec davno postali svjetska skijaska i generalno sportska velesila i od toga ne treba bjezati niti to na bilo koji nacin osporavati ili traziti glupe isprike kao "treniraju sa slovencima". Budimo fer i cestatajmo im razvoju skijaskog sporta!!!! Pozdrav

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Svaka cast i onima koji su platili, i onima koji su se trudili da bar jedan balkanac osvoji bilo kakvu medalju na VRLO, VRLO JAKIM OLIMPISKIM IGRAMA  :bravo::(

loop

onda kad smo vec na ovakvim temama, vrijedno je spomenuti i Marka Grilca, najboljeg slovenskog snowboardera koji je nastupao pod hrvatskom zastavom do 2008. godine. Covjek pobjedio na air&style innsbruck ove sezone, jednom od najvecih natjecanja u svijetu. Jedva spomenut igdje u SLO!
allways stand sideways!

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 :o jos samo kad bi napisao na cirilici sve bi bilo super  devil:( devil:( devil:( hahahahh ma tak ti je kak ces ili neces

skiDeki

Neka, vezbaj malo slovenacki, trebace ti, ja sam sve razumeo!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 16 February, 2010, 22:43:42
Neka, vezbaj malo slovenacki, trebace ti, ja sam sve razumeo!

:P ma mene slovenka uci sa cistokrvnim slovenackim jezikom uhhh sa njom bgm vrijedi duze vjezbati  ideea:(

lena

uh muski  :o
umjesto da se priprema taktika kako da se jos poneka medaljua uzeme, sve se svede na neki, pa ako nista drugo mali rat.

Moje cestitke FAK-u, gledala sam sinoc njegovu izjavu. Novinarima se smije svako danas nazivati, pa otuda dolaze i ovakve gluposti.
VIP Jahorina Woman Team