• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Na Jahorini Nestao Zlatni Labrador! :-(((

Started by Meliha, 15 February, 2010, 13:38:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Meliha

U subotu, 13.02.2010 na Jahorini nestao zlatni labrador Pako. Pako je na sebi imao plavu maramu i ogrlicu sa niklovanom plocicom na kojoj je s jedne strane pisalo Pako a s druge broj telefona. Pako se uglavnom kretao na relaciji Sator - Poljice ali nije iskljuceno da je bio i negdje drugo na podruciju Jahorine. Molim sve one koji imaju bilo kakvu informaciju da se jave na 061 145 766.

Da bi se vratio kuci Pako i mi trebamo vasu pomoc!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Zadnji put vidjen na Ogorjelici 2, trcao za nekim borderima 100% je Pako imao je plavo ovo vrata, njemu je kratka dlaka jel tak!

Probaj ga potraziti na toj relaciji Zeljo - Ogorjelica!

Pako issss doma, hladno ti je na Jahorini  sleep:(

Meliha

Harison - hvala! kada si ga vidjeo na Ogorjelici??? Danas? Juce?

Big_DANE


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Da vidio sam ga u subotu, na onom putu kuda prolaze motorne sanke sa ogorjelice 2 na ogorjelicu 1....pitaj nekoga u onim vikendicama mozda je i kod njih oni ga vjerovatno i hrane....ak nije onda je negdje kod Royala jer ima gore dosta cuka pa se sa njima uklopio u drustvo  :bravo::(

Laffite

Zdravo Mario,

vidio sam ga i ja u nedelju, u rajskoj dolini....cak sam se i igrao sa njim. Da samznao da je izgubljen naravno da bih javio, pogotovo sto se ti i ja licno poznajemo. Radnim danima sam u SA tako da ti do vikenda ne mogu pomoci.
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

MarioV

Dragi svi koji pomazete da se nadje moj Pako,
Na zalost jos se nije pojavio iako je proslo skoro cetiri dana. MOLIM VAS ako ga vidite , zadrzite ga i zovite na bilo koji od ovih mobitela ( 061 142 883; 061 145 766; 061 531 835; 063 790 743 ). DOLAZIM ODMAH SA NAGRADOM.
Hvala do neba

MarioV

Quote from: Laffite on 16 February, 2010, 10:53:50
Zdravo Mario,

vidio sam ga i ja u nedelju, u rajskoj dolini....cak sam se i igrao sa njim. Da samznao da je izgubljen naravno da bih javio, pogotovo sto se ti i ja licno poznajemo. Radnim danima sam u SA tako da ti do vikenda ne mogu pomoci.

Mosez li me molim te zovnuti na 061 142 883 ili 061 145 766.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


MarioV

Harisone, Brera, evo sad sam sa Jahorine i opet nista. A sto se tice kajsijevace, i ne samo nje nego i viljamovke, loze, travarice... bice je u potocima.Obecavam! Samo da se Pako pojavi a ostalo je sve igrarija!

MarioV

Jutro cijeloj jahorinskoj ekipi.
Ja jos uvijek trazim Paka i necu odustati. Sinoc sam uspio okupiti sve moguce pse sa Jahorine, ali moje bebe nema.

Big_DANE

Quote from: MarioV on 18 February, 2010, 09:46:37
Jutro cijeloj jahorinskoj ekipi.
Ja jos uvijek trazim Paka i necu odustati. Sinoc sam uspio okupiti sve moguce pse sa Jahorine, ali moje bebe nema.

JOS NISTA!! :( :(   SAMO NAPRED DOCI CE ON!!!!!! DRZIMO TI PALCEVE!!!!!

MarijaBB

Jeste odstampali  slike i pokacili tamo gdje se puno ljudi krece?


DarkoN

Quote from: MarijaBB on 18 February, 2010, 10:43:20
Jeste odstampali  slike i pokacili tamo gdje se puno ljudi krece?


odlicna ideja. to vam je najbolje jer ce onda mnogo vise ljudi da obrati paznju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...