• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Na Jahorini Nestao Zlatni Labrador! :-(((

Started by Meliha, 15 February, 2010, 13:38:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarioV


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)



Sorry nista  :'( setao sam od Poljica do Ogorjelice onim putem kuda m.sanke idu ali ga nisam susreo....sutra sam mozda opet gore pa se nadam dobrim rezultatima, danas i onaj Berni(veliki cuko) nije nigdje dalje isao od Rajski Vrata kako je nevrijeme bilo  :'(

DarkoN

sutra mozda i ja budem gore, zavisi od vremena, pa cu obratiti paznju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarioV

Harisone, Darko
zahvaljujem sa malim zakasnjenjem jer sam imao problema sa kompjuterom. Ja sam sinoc dva puta prosao cijelu Jahorinu, razgovarao sa gazdom Royal-a, ulazio u rusevine Jahorine, ulazio u bazu i razgovarao sa cuvarem i mokar se vratio kuci. Sad cu preko vikenda obilaziti okolna sela jer su putevi prohodni.
Zivi bili !

andja

Mario, jesi li ga trazio po Satorskom naselju? Tamo ima par domacih avlijanera pa se mozda s njima druzi. Sretno, bas bih voljela da ga nadjes!

Bojan NS


MarioV

Andjo hvala na bilo kakvom savjetu. U u satorskom naselju imam kucu i tu je pregledan svaki pedalj.Sve komsije znaju za Paka, cak smo isli od vrata do vrata. Ostavljam i hranu ispred svoje kuce medjutim samo jedna maca dolazi i hrani se. Njegovih otisaka nema.

Big_DANE

Dje si Pako nesto sunce ti tvoje!!!! VRATI SE KUCI!!!!!!!!!!!! :)

bataneo NS

Zao mi je Paka :'(.  I ja isto imam psa, Nemackog ovcara, i da nestane ne bi mi bas bilo sve jedno. Zao mi je Mario, zelim ti da ga brzo nadjes.

andja


skiDeki

Izgleda da nem, vec nekoliko dana se niko ne oglasava na ovu temu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarioV

Dobro jutro svima i hvala,
na zalost jos uvijek nikakvih vijesti o Paku. Preko vikenda sam obisao sva sela paljanske opstine koja su u odnozju Jahorine, ali nista. Skoro sam dogurao do Gorazda! Preostaje mi da vidim sa trnovske strane. Jos uvijek ne mogu da vjerujem da je ukraden. Sve mislim da je otisao za kakvom zenkom. Ne odustajem!

brera


andja

Svaki vikend sam na Jahorini tako da stalno gledam ne bi li vidjela Paka. Sretno sa akcijom trnovska sela!