• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

OBJAVLJENE Cijene SKI pasa

Started by Lejla, 28 November, 2008, 13:59:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Quote from: vip-jahorina on 04 December, 2009, 08:42:12
ima le ono neka izreka? nesto kao pametni se snalaze ....  :P
Snalaze se neki i pre dobro. Ali namjen BT je, da se taj novac ula¾e u razvoj turizma, a ne u privatne d¾epove. >:(

vip-jahorina

naravno, nisma mislio na BT nego na organizovanje grupa za jeftiniji skipas  :bravo::(

brera

Quote from: vip-jahorina on 04 December, 2009, 10:12:35
naravno, nisma mislio na BT nego na organizovanje grupa za jeftiniji skipas  :bravo::(
Kratak spoj, mo¾da je bilo prerano. :bravo::( sleep:(

JauntyJackalope

Да је скупо и није....није то толико скупо колико ми немамо пара....но нема везе Јаха је Јаха....и ове године сам ту...како ? Тек треба да откријем...

Скупље је ове године...и то није уреду....разумем шестоседи ово-оно, али разумите и ви да је СЕКА тек прошла...треба нам времена да се опоравимо...а реално Јаха је врхунска планина, али 10 дана у сезони 160 еура ??? превише...


odad


mijat

pa¾nja roditelji: deca do 7 godina ne plaæaju skipas

Big_DANE

Quote from: mijat on 19 January, 2010, 19:22:40
pa¾nja roditelji: deca do 7 godina ne plaæaju skipas

A deca koja imaju 7 godina placaju!?!? Jesmo li to mi ili mi imamo 6 godinica!?

mijat


3d

Quote from: mijat on 19 January, 2010, 19:22:40
pa¾nja roditelji: deca do 7 godina ne plaæaju skipas
Jeli ova informacija taèna?

DarkoN

Quote from: 3d on 22 January, 2010, 09:24:32
Quote from: mijat on 19 January, 2010, 19:22:40
pa¾nja roditelji: deca do 7 godina ne plaæaju skipas
Jeli ova informacija taèna?
da tacna je samo sto nije lose na stazi imati neki dokument koji potvrdjuje da dijete ima manje od 7 godina. oni  police:( znaju i to traziti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

vec se cijeli dan pise o tome:
oc je danas objavio da ima ovaj popust DO 30%
ima jos sto pitanja oko toga: na koju cijenu vazi popust? onu prvobitnu ili ovu vec "popustenu"?
na koje termine i koliko? mozda samo na 6/7dnevne a na ostale manje?

treba sve provjeriti, medjutim, najbolja provjera moze direktno na kasi uslijediti od 13.2.
ja bi tek tad dao zvanicnu izjavu, osim ako nam OC prije ne posalje zvanicno objasnjenje.