• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Moja iskustva s Jahorine

Started by phoenix, 15 February, 2010, 16:32:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Au gosha, pa ti si bas popizdio!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

e nemogu da vjerujem. takve pod hitno objesiti za muda da vise ispred te iste poste. fuj.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dea


DarkoN

drago mi je sto si podijelio/la svoje iskustvo sa nama. mislim da moraju napraviti neki pravilnik u takvim slucajevima, da se recimo na kasama upozore ljudi na vjetar i na mogucnost gasenja zicara pa ko hoce nek izvoli, ali onda nema vracanja novca.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ima obavestenje, da se u slucaju losih vremenskih uslova novac od skipass-a ne vraca, to uopste nije realno, mozda neki deo??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


Bojan NS


vip-jahorina

ljudi, napravicmo mi razglednica za iducu sezonu. imamo pregrst fenomenalnih slika...

brera


skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 02 March, 2010, 10:07:48
ljudi, napravicmo mi razglednica za iducu sezonu. imamo pregrst fenomenalnih slika...
Dobra ideja!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

To sto ste uspjeli je odlicna informacija, jer mi smo imali isti problem ali nismo uspjeli da povratimo novac. Kazali su nam "radi tanjir". Hocete sliku sa tanjira.......

drugo, ako ste smjesteni na Poljicama, vi pojma nemate radi li Ogorjelica ili ne. Na blagajnama, ali i na samim sestosjedima nema  istaknute informacije o trenutnom radu vertikalnog transporta. Drugo, nema ni trenutne temperature, ni brzine  a ni pravca vjetra.
O obiljezenosti staza da ne govorimo......
Postoje strelice koje pokazuju pravac, ali pravac cega, e to vec nema. Tako da su te strelice toliko besmislene, da ih je bolje pocupati iz zemlje.
Samo da se sjetim jos, pa cu da pisem.

brera


MarijaBB

Ako nece ova postava OC, shvatice neka druga........

MarijaBB

Jahorinu treba ocjenjivati na dva nacia. A to je ocjena za OC i ocjena za hotelijere ili pruzaoce smjestajnih i ugostiteljskih usluga.
OC zbog svog bahatog i introvertnog ponasanja prema planini, moze da dobije 0(krompir), jer upropastise ono sto se upropastilo nije do sad. Jedino, i samo jedino, tehnicka sluzba na ratracima, svoj posao radi solidno.
Ugostitelji, nista, nula bodova. Iskoci koji od njih sa ponudom vrijednom spomena ali sve je to uzmi pare na foru.

Ove godine sam nekoliko dana bila u Granzov sport pansionu. Klopa im je solidna, seljacki rucak je vrh........ Ali sedam dana da jedem isti dorucak, za svoje novce ne bih pristala...... Sto se tice soba, objekat je koliko smo skontali, montazni, pa se cuje i hodanje bez obzira jel tri sprata izmedju soba, jeci u hodnicima, cuje se pustanje vode........ Ali zimska basta im je bogovska.......Kreveti preuski i prekratki, ili smo mi previsoki i presiroki :)
Pahuljica, restoran, da nema jedno gotovo kuhano jelo dobili bi od mene 1, ali posto je bilo samo jedno, na meniju od ponudjenih 6, i to u vrijeme rucka oko 3 sata, dajem im prolaznu ocjenu, ali to j za polugodiste a na kraju godine tropa.
Bar Disole, ili kako vec, pljacka.....
Royal, vec spomenuti izbor piva :), ali za stilski izricaj od mene dobijaju cistu peticu. Do sada se nisam zadesila u nekoj guzvi pa nemam pojma kakvi su u kriznom mnadzmentu. Kuvano vino im je vrhhhhhh i jeftinije je od Disolea a bolje za duzinu stapa :).
Rajska vrata, klizav WC, cajovi i vino odlicno.
Mada nisam zadovoljna sa ponudjenom hranom niti u jednom restoranu. U kolibi Termaga nisam bila. Nesto i bilo mrsko. Nemam skije sa cirkonima :). Dodjem sa skijanja, umorna, gladna zedna i kad mi baci jelovnik pred mene.... Daj nesto gotovo da se jede i ide dalje......
Aparthotel Vucko, hm.... imala sam osjecaj kao da sam u kutiji za cigare. Sve je pod pravim uglom, sve prsvuceno plastikom ili od plastike. Designom minimalisticki, ali sve nekako preveliko i bombasticno.


A joj da, pekara na Jahorini......... aloooooooo biznismeni...

HeAd

ma ti si zivi paradaiz turist  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4