• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Moja iskustva s Jahorine

Started by phoenix, 15 February, 2010, 16:32:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MarijaBB

Quote from: HeAd on 03 March, 2010, 22:54:35
ma ti si zivi paradaiz turist  (:smijeh:

ma da, i apoteka.
U naselju sator u pola devet dijelim analgetike, jer na Jahorini u to doba nema da se kupi....

HeAd

nema ni u austriji vijeruj u to doba gdje kupiti analgetika...a ako je neko bolestan ima bolnica pale...sarajevo...vma beograd...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

marija ocrni jahorinu  ko da je neko platio da to uradi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

ne valja joj koliba jer je fenseraj...ne valja joj vucko jer je ko kutija cigara  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

legenda je nema sta ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahah Marija opasna....Marija nemoj da nam crnis Jahorinu......... 3:(

DarkoN

Quote from: harison on 04 March, 2010, 11:04:58
hahahah Marija opasna....Marija nemoj da nam crnis Jahorinu......... 3:(
stvarno nije fer da se ocrni jahorina kad je mnogo ljepsa kada je bijela  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ahhaahha potplatio ju Koroman, neka neka ... ako nam nisi napravila kiflice, ne moras nam crniti Jahorinu  devil:(

DarkoN

Quote from: harison on 04 March, 2010, 11:20:09
ahhaahha potplatio ju Koroman, neka neka ... ako nam nisi napravila kiflice, ne moras nam crniti Jahorinu  devil:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


DarkoN

sve si napisala osim da ovde(na forumu) imamo i nasu kafanu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


DarkoN

dogovricemo se za placanje ove reklame  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: moze par litara vina  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Ja sam uradila mystery shopping na Jahorini, iz razloga da doznam stvarno stanje. Da me neko platio, kao profesionalnog shoppera, ja bih manje skijala a vise vrsljala po hotelima i lokalima. Eto, gdin. Koroman, ako cita ovo i ako je zainteresovan, i to moze da se uradi.

Meni se moj post u opste ne cini kao "ocnjivanje" Jahorine.
Vrlo je realan. Tretman koji sam ja imala na Jahorini, nema svako, ali sam se potrudila da probam svasta na razlicitim mjestima. Eto, cika vlasnik Termaga, je toliko fini da je mom drustvu i meni posudio rostilj jer nam je bio gust da rostiljamo..... Ali ne bih da budem pristrasna.
Puno sam stvari procitala na ovo forumu i vodila se njima. Meni je na Jahorini super, i jedva cekam da opet dodjem.
Na puno stvar treba raditi. Pa koliko sam samo puta procitala bas na ovom forumu, da su ljudi toliko razocarani Jahorinom i da jedva cekaju da uvedu taj sengen i da ih Jahorina vise nece vidjti. To ja nisam napisala....
Ugostitelji i turisticki radnici na Jahorini, ali ne svi nego veliki broj njih, su inertni. Puno se para ulaze u Jahorinu, i ako se ocekuje da ce sestosjedi da naprave posao, ili topovi za snijeg, grdno se varaju.
Vlada preko minitarstva daje sredsta putem grantova za turizam, ali na spisku je nedovoljno Jahorinskih projekata.

Nisam gledala Jahorinu kroz ruzicaste naocale, vec kroz Uvex brile :). A da se mene pita, kao sto me se ne pita, Koroman bi dobio oprostajnu zabavu i neki poklon od kolektiva :)

Nije li ovo smisljeno da se iznese licni stav, i pogled?


MarijaBB

Samo poredjenja radi, Sljeme je na 1035 m nadmorske visine a Jahorina 1872 m.
Sljeme je u odnosu na jahorinu livada, ali prava mala livada. Ali oni napravise boom, sa snjeznom kraljicom.....
Rafting, alooooo, ispricase nam Pastiri bajku, i sto je super, svi povjerovali.
Sada je Kanjon klub, dobio lovu da pravi "stimug" i "hepninge" na Jahorini. Dobili lovu koju je neki Jahorinac mogao da uzme.
A ja tih desavanja nisam vidjela, osim onog spustanja camcima niz stazu,  sto je ponukalo jednog avanturistu da se oproba i znamo svi kako je zavrsio.