• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Moja iskustva s Jahorine

Started by phoenix, 15 February, 2010, 16:32:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

bili bi jedini kojima se korpa otkacila cim su sjeli na nju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 07 March, 2010, 22:10:00
He he grmalji jedni (:smijeh:
pa deki nisi ni ti puno manji  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: jedna korpa sestosjeda za nas 3.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: Samo sto sam ja otisao u sirinu, lakse me preskociti nego zaobici :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 07 March, 2010, 21:18:15
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 07 March, 2010, 20:21:14
Hehehehee...nisam ni ragbista ...nisu hteli da me prime prejak sam za njih!!!!  :'( :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: 
MA DRTINA VELIKA!!!! 193cm sa 110kg!!! valjda border!!!! ! ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(
jbte dane ja i ti nebi mogli stati na onaj dvosjed, ja sam 190 cm 90 kg  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

dzizs, pa vi imate 4 metra i 200 kila?!?!?!?!?!?

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Hahahaha.... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: STVARNO SI OPICENA(pozitivno ofkors)!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
dzizs, pa vi imate 4 metra i 200 kila?!?!?!?!?!?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 07 March, 2010, 23:17:10
Hahahaha.... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: STVARNO SI OPICENA(pozitivno ofkors)!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
dzizs, pa vi imate 4 metra i 200 kila?!?!?!?!?!?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

hvala Dane, hvala!
hvala majci, hvala ocu, hvala producentima!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

MarijaBB


magnum


vip-jahorina

pozdrav "starom jahorincu"! bas onako interesantan komentar na zbivanja koja su manje vise takva kako si ih opisao
za Duleta mi je drago jer je stvarno OK lik, a pomoci ce ako moze bez pitanja. Prenijecu mu, bice mu drago ... i naravno hvala aza forum, mislim da se cijela forumska zajednica vise nego trudi da se razmjenjuje sve dostupne informacije

Kenan27


china


HeAd

u 80% slucajeva ti je sve sa skijama i odlazak i dolazak anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

china


HeAd

to je nova neka vikendica milim da bi ti vip bolje objasnio...ali kako sam procitao ona je 400metara od staze tako mislim da ce ti trebati helikopter  ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4