• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bircuz Darkon sa dozvolom

Started by skiDeki, 19 February, 2010, 20:59:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu sad si nagrabusio od TASTA, da sam na tvom mjestu vec bi sad poceo trcati  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Nego mi cudno nema nam Dekia :D izgleda se sinoc razgulio ko guzica pa kasni  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

P.S.
Tast ocemol ga zajedno jurit....ti si mlad i u kondiciji pa valjda mozes sam  ideea:( ja sam jos u pidjami

DarkoN

Quote from: harison on 20 February, 2010, 11:24:08
auuu sad si nagrabusio od TASTA, da sam na tvom mjestu vec bi sad poceo trcati  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Nego mi cudno nema nam Dekia :D izgleda se sinoc razgulio ko guzica pa kasni  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

P.S.
Tast ocemol ga zajedno jurit....ti si mlad i u kondiciji pa valjda mozes sam  ideea:( ja sam jos u pidjami
ih pa nije to posteno vas dvojca a ja i deki sami  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Mi smo mladji, a bogami i jaci....zato s nama nema zajebancije  >:( >:( neznas ti sta nastane kada se spoje Bosanac i Slovenac (Power Rangeri)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

20.februar >>> Roðendani: scooby^doo (20)

SRECAN RODJENDAN!!!!

BOJAN-BG

da navratim i ja malo subota je dan za druzenje u kafani naravno za one koji nerade  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Quote from: harison on 20 February, 2010, 11:24:08
auuu sad si nagrabusio od TASTA, da sam na tvom mjestu vec bi sad poceo trcati  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Nego mi cudno nema nam Dekia :D izgleda se sinoc razgulio ko guzica pa kasni  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

P.S.
Tast ocemol ga zajedno jurit....ti si mlad i u kondiciji pa valjda mozes sam  ideea:( ja sam jos u pidjami
Evo me Hare, morao sam da radim, bio sam jutros  ovde kad si ti spavao devil:(

Sto se tice Brerine dinastija, ja cu da budem cika Mige ;D(onaj sto prodaje srecke)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Samo da vas pozravim sa Jahorine. Nije bljuzga, vec je aj zdrao bljuzga.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Sto znaci da se pripremimo za krompiranje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: dobro nam dosla.....i kak prodje put jel bilo  police:( police:(

MarijaBB

Mi smo se dofatili nekog tocenog  (PIVA) i gledamo hoce li cudo da se desi. Nije bilo plavaca, mislim jeste bilo ali nisu nas dirali.

HeAd

ljudi moji pravo mi zao ove marije...stalno visi ovdje na forumu i ode u najgoru sedmicu na Jahorinu.... 8)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 20 February, 2010, 14:43:03
ljudi moji pravo mi zao ove marije...stalno visi ovdje na forumu i ode u najgoru sedmicu na Jahorinu.... 8)
nemoj tako, mozda i nebude tako. ja sam sad sisao sa krova da popijem jednu i da se vratim na tarlahanje. moramo misliti pozitivno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Ima se na planini raditi i kada nema snijega.....


A snijeg ipak samo sto nije!


DarkoN

Quote from: MarijaBB on 20 February, 2010, 15:36:52
Ima se na planini raditi i kada nema snijega.....


A snijeg ipak samo sto nije!


(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
uvijek optimista. svaka cast.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

KO CE SA DA LJULJNE JEDNU SAMNOM!!!!

DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 20 February, 2010, 15:47:25
KO CE SA DA LJULJNE JEDNU SAMNOM!!!!

ja naravno. ako je vec jedna onda nek bar bude dupla.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...