• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Tina Maze srebrna v superveleslalomu

Started by brera, 21 February, 2010, 06:37:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE


vip-jahorina

i ja se radujem oveim slo  medaljama ko da smo ih mi osvojili. valjda zbog hareta?!?!   >:D

skiDeki

Hare ce izgleda postati za ovaj forum isto sto i Vucko za olimpijadu!

Ja se naravno radujem, jer smo potekli iz ex yu, govorimo skoro isti jezik, a imam i prijatelje u slo!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG


vip-jahorina

jos samo malo off topica:
ovo je druga festa vip jahorine. prije 3 godine smo pravili nesto slicno.  tada se jedan moj prijatelj iz sarajevo upoznao sa goscom koja je bila u susjednoj vikendici, a inace dolazi in Novog Sada. U medjuvremenu su se ozenili, cekaju drugo dijete.
kakao svi znamo ko se ovaj put upoznao, htio bi da izvucem pouku

naravucenije: morate biti moji prijatelji, doci na festu vip jahorine i biti single ....

skiDeki

..Ja san dosao singl na jahorinu, postali smo prijatelji, upoznao dosta prijatelja, napio se i ne znam kako sam dosao do vikendice! Vip gde sam pogresio?
Quote from: vip-jahorina on 21 February, 2010, 13:19:41
jom samo malo off topica:
ovo je druga festa vip jahorine. prije 3 godine smo pravili nesto slicno.  tada se jedan moj prijatelj iz sarajevo upoznao sa goscom koja je bila u susjednoj vikendici, a inace dolazi in Novog Sada. U medjuvremenu su se ozenili, cekaju drugo dijete.
kakao svi znamo ko se ovaj put upoznao, htio bi da izvucem pouku

naravucenije: morate biti moji prijatelji, doci na festu vip jahorine i biti single ....
Zaista divna sudbina :bravo::(Sorry
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

VIPE MORAS ONDA VISE DA ORGANIZUJES PRIJATELJICA A NE PRIJATELJA JEL JE VISE MUSKOG DRUSTVA NA SKUPU  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

onda ja necu dolaziti na party-je jos sam mlad  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


zburkos

Pridruzujem se cestitkama.... al' mislim da je najsretnijii od svih nas Hare.................  ;D

01xxx01


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: 01xxx01 on 21 February, 2010, 16:22:46
bas je slaaatka Tina Maze!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

:P nije sladja od moje slovenke  :P moja je osvojila zlato  sleep:(

BOJAN-BG

HARI STA JE SA KOMENTAROM NA SLIKU U TEMI NOVA WEB KAMERA U KLUBU ROYAL

01xxx01

Quote from: harison on 21 February, 2010, 18:24:00
Quote from: 01xxx01 on 21 February, 2010, 16:22:46
:P nije sladja od moje slovenke  :P moja je osvojila zlato  sleep:(

bjezi ba, tebe se uopste ne smije komentarisati - odmah bude PSSSSSSSSSST, ubice me slovenka, he he he!  devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma pusti to sad, nego hoces ti sutra na Jahorinu  :bravo::( :bravo::( :bravo::(