• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kako leciti MAMURLUK

Started by skiDeki, 21 February, 2010, 11:52:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Evo jedne teme vezane za kafanu! Posto vecina nas povremeno ide u kafanu, jos ako se tamo zadesi dobra ekipa, neretko se popije koja casica vise ;D. Provod dobar, druzenje, zezanje.....Ali sutra zna biti problema sa mamurlukom! Pisite nam o vasim sredstvima i nacinima kojim se borite protiv ove glupe i dosadne reakcije organizma na prekomernu dozu alkohola!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

JA STUCEM UJUTRU LITRU GUSTOG HLADNOOOG SOKA OD BRESKVE!!!! OTREZNI ME I NAHRANI TAMAN!!! :) :) :)

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ja odem u Sloveniju i tamo me brera nahrani, napije a poslije dobro iztuce..... tako da vise nisam ni gladan, ni zedan, a napola ziv  ideea:(

skiDeki

Quote from: harison on 21 February, 2010, 12:00:06
Ja odem u Sloveniju i tamo me brera nahrani, napije a poslije dobro iztuce..... tako da vise nisam ni gladan, ni zedan, a napola ziv  ideea:(
(:smijeh: (:smijeh: Hare ti si bolji od nadrealista :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: harison on 21 February, 2010, 12:00:06
Ja odem u Sloveniju i tamo me brera nahrani, napije a poslije dobro iztuce..... tako da vise nisam ni gladan, ni zedan, a napola ziv  ideea:(
Evo to je i moj recept, ali poma¾e samo Haretu. Ili ne poma¾e, nema veze, valja ga istuè. 3:(

BOJAN-BG

ujutru kad ustanem samo hladna koka kola da razblazi alkohol u zeludcu  puf:) puf:) puf:)

skiDeki

Slazem se sa Mijatom sto se tice spavanja min jos jedan sat posle dorucka (ako se moze jesti) Po meni obavezno nesto pojesti i popiti min dve case vode ili soka, malo se promuvati po kuci ili prosetati, nakon toga odspavati sat vremena i situacija se popravi! Mada nekad nista ne pomaze, zato sam i otvorio temu da probam metode koje drugi koriste!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Sve sam simptome otklonio, zeludac radi, ne zuji u usima ne manta mi se, ostalo je jos blago zujanje u glavi, sad verovatno treba da odspavam malo ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ako je zima, istrci bos napolje i baci se kao jedan nas clan sa foruma prepoznat ce se....nakon toga nikad bolji nije bio  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (_ _ _ra)

skiDeki

Jbg Hare nema snega, otopio se, kod mene stiglo prolece!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

onad deki pravac jahorina tamo ga ima i odmah ce da ti bude bolje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Znaci lek za mamurlik Jahorina! Moram priznati da me na Jahorini prodje cim stanem na skije verovatno zbog adrenalina i cistog vazduha! A cugalo se na Jahi i to momacki :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

Mamurluk?? Sta je to??? (:smijeh: (:smijeh:

Ja se uvijek ujutro probudim oko pol 8... kao nova, alkohol lijeèi sve bolesti ;D

brera

Quote from: snjezana on 22 February, 2010, 09:19:31
Mamurluk?? Sta je to??? (:smijeh: (:smijeh:

Ja se uvijek ujutro probudim oko pol 8... kao nova, alkohol lijeèi sve bolesti ;D
Mamurluk kod ¾ena valjda izgleda drugaèiji. Njima se koljena tresu, te meke noge iz drugih razloga. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: