• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kako leciti MAMURLUK

Started by skiDeki, 21 February, 2010, 11:52:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


brera


skiDeki

Znaci Mijate da je bilo dobro :bravo::(

Evo jedan recept za mamurluk koji sam video na Jahorini od jednog veoma vaznog clana Vip ekipe!

Idete ulicom i vicete DAJTE MI ASPIRIN!!!!! (:smijeh: (:smijeh:

Ovo sam licno video i cuo i to jutro posle vip derneka!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


crniborder

kako kazu klin se klinom izbija...al rupa ostane... (:smijeh: (:smijeh: zato solja hladnog mleka i samo  anan (:smijeh: regge

lola


mallorca

ljudi moji, pola kile pecene prasetine, kvalitetno domace sta god se da (moze i inozemno, ne bunim se) i nema ni mamurluka, ni glavobolje, nicega  ;D

skiDeki

ma ja ne mogu pojesti toliko prasetine, ali zato mogu da gutnem mnoooogo :-X
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mallorca

a ne ne ne, ne ide to odjednom... nego ono, malo mezis, pa malo jace gutnes, pa kad ti se prohtije onda jos malo meze, pa onda moras barem duplo tekucine popiti i tako dok ti se svidja... xD

Big_DANE

Quote from: mallorca on 21 December, 2010, 19:54:06
a ne ne ne, ne ide to odjednom... nego ono, malo mezis, pa malo jace gutnes, pa kad ti se prohtije onda jos malo meze, pa onda moras barem duplo tekucine popiti i tako dok ti se svidja... xD

BRAVO!!!! TO JE MOJ RECEPT ZA SVADBE, SLAVE I OSTALA VESELJA!!!!! :) :) :)

mallorca

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 22 December, 2010, 01:00:04
Quote from: mallorca on 21 December, 2010, 19:54:06
a ne ne ne, ne ide to odjednom... nego ono, malo mezis, pa malo jace gutnes, pa kad ti se prohtije onda jos malo meze, pa onda moras barem duplo tekucine popiti i tako dok ti se svidja... xD

BRAVO!!!! TO JE MOJ RECEPT ZA SVADBE, SLAVE I OSTALA VESELJA!!!!! :) :) :)

trebale su mi godine da ga usavrsim :D, iako, uopce mi nije tesko padao krvavi posao da ga vjezbom dovedem do savrsenstva  ludzatobom:((, medjutim, sada je SAVRSEEEEEEN :D

Big_DANE


mallorca

aaaaaa, sad si cijelu dilemu rijesio  :-*