• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vila "Dragan 2002" iskustva!?

Started by miso, 22 February, 2010, 10:18:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

miso

Zanima me ima li neko iskustva sa ovim smjestajem?

Zbog svog polozaja i prikazanih slika/opisa bi nam savrseno odgovarao (pocetkom marta) ali posto nije u VIP-ovoj ponudi da li se moze vjerovati gazdi u pogledu dogovorenog i ponudjenog, pogotovo nakon procitanog posta i iskustava o Artic apartmanu!?

Unapred zahvalan na odgovorima/komentarima :-\

Big_DANE

Ima li ko ljudi komentar na ovu vilu!?!!?!?! Gde se ona opste nalazi!?!?

DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 22 February, 2010, 10:37:20
Ima li ko ljudi komentar na ovu vilu!?!!?!?! Gde se ona opste nalazi!?!?
kad vip dodje on ce znati vise. ako neko nesto zna napisace sigurno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

pasity

na poljice ides gore kod satora oma kod hotel kristala

snjezana

da, to je gore na putu za ©ator, nije daleko od Poljica! Izvana stvarno dobro izgleda, vidjela sam i neke slike a èula sam i da je gazda skroz ok.. iako ja nisam bila pa ne bih tvrdila 100%

vip-jahorina

nije u ponudi vipa ta kuca, mada predpostavljam da cemo uskoro i s njom raditi. znam da su apartmani veoma dobri i na dobrom mjestu (odmah iznad hotela Kristal).
nisam nikad cuo neke neprofisionalnosti ala "artic". Mislim da se vlasnik drzi dogovora, ako kazes da si dosao na preporuku vipa, imaces sigurno pozitivno iskustvo. A kad se vratis, bilo bi lijepo da nam das izvjestaj. Samo tako mozemo doci do "insider" informacija.

miso

8 predivinih dana provedenih na Jahorini su iza nas pa evo i par "insider" informacija o vili Dragan 2002, za one koji zele u buducnosti mozda tamo boraviti.

- sve sto je u email prepisci bilo receno o apartmanu u ovoj vili je bilo 100% tacno i nije bilo nikakvih neprijatnih iznenadjenja.
- po dolasku nas je sacekala cak i kafa i rakija za dobrodoslicu s veoma prijatnom domacicom
- posto nas je bilo vise koristili smo apartman u potkrovlju, koji je sposoban da primi 2+3 osobe u 2 spavace sobe, plus jos eventualno 3-4 u boravku gdje se nalaze trosjed/dvosjed na razvlacenje. Ovdje moram posebno naglasiti udobnost kreveta (u spavacim sobama) na kojima smo spavali
- kuhinja je uredna i opremljena sa svim sto je potrebno
- kupatilo je opremeljeno sa jakuzzi kadom, tako da je poslije skijanja topla kupka bila dobro dosla
- grijanje je centralno i gazde nisu stedjele, tako da nam je ponekad cak bilo malo i pretoplo
- garaza pored vile je bila na raspolaganju za odlaganje skija, sanki  i ostale opreme
- jedina (mala) zamjerka bi mogla biti to sto zbog krovnih prozora pogled na okolinu je malo ogranicen i u boravku mozda malo nedostaje dnevne svjetlosti po mom ukusu
- vila ima takodjer obezbjedjen parking za vise vozila

Sto se tice gazda-domacina, oni su boravili u apartmanu ispod nas, ali je to bilo neprimjetno cak ako je nesto trebalo bili su tu da uvijek pomognu ili daju savjet-preporuku.
U prizemlju vile postoje jos 2 manja apartmana (za po 4 osobe) koji su takodjer u odlicnom stanju, jedino sto nemaju jakuzzi kadu vec tuseve, ali su i oni za svaku preporuku.

Dakle, vila "Dragan 2002" je za svaku preporuku onome tko zeli na Jahorinu  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(